Держпраці

Як отримати консультацію Головного управління Держпраці під час воєнного стану?

Дата: 23.06.2022 12:51

З 24.02.2022 року роботу структурних підрозділів Головного управління Держпраці в Одеській та деяких інших областях переведено у режим віддаленого доступу.

Прийом громадян посадовими особами Головного управління тимчасово призупинено.

Не зважаючи на це фахівці Головного управління продовжують виконувати роботу та проводять консультації працівників і роботодавців в онлайн-режимі.

Увага! Робочі та вихідні дні у червні 2022 року у період дії воєнного стану

Дата: 01.06.2022 21:44

Відповідно до положень ст. 73 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) у 2022 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святкові дні і дні релігійних свят, зокрема, у червні 2022 року:

  • Трійця – один день - 12 червня (неділя);
  • День Конституції України – 28 червня (вівторок).

За ст. 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Трудові відносини в умовах воєнного стану

Дата: 24.03.2022 15:37

Як вибудувати трудові відносини в умовах воєнного стану, що в цій ситуації змінилося у законодавстві про працю - розповів Юрій Морозюк, начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області.

Посадовець роз’яснив, чи має право роботодавець звільнити свого працівника через те, що останній без попередження виїхав за кордон, чи зберігається робоче місце особам, які вступили в лави тероборони.

Держпродспоживслужба та Держпраці домовились про спільний нагляд за дотриманням законодавства

Дата: 17.01.2022 18:27

Держпродспоживслужба та Держпраці домовилися про співпрацю в питаннях здійснення державного ринкового нагляду.

Відповідний меморандум підписали керівники відомств, передає пресслужба Держпродспоживслужби.

Меморандумом, зокрема, передбачена співпраця з виявлення фактів порушення законодавства про рекламу, в тому числі додержання вимог до реклами послуг із працевлаштування.

Підписка на Держпраці