Справу хлопця, який поширював нациську символіку у ТЦ, скеровано до суду

Дата публікації: вт, 11/05/2019 - 14:03

Київською місцевою прокуратурою №5 скеровано до суду обвинувальний акт відносно молодика, який поширював та публічно використовував символіку-націонал-соціалістичного тоталітарного режиму. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

 Нагадаємо, інцидент стався 16 лютого 2019 року у торгівельному центрі, розташованому на столичному проспекті С. Бандери

 17-річний хлопець, перебуваючи у приміщенні центру, за допомогою програмного забезпечення «TeamViewer» здійснив зі свого мобільного телефону доступ до системи комп’ютера, з якого здійснювалася трансляція реклами на LED. Пароль до системи був відображений на моніторі в результаті збою в роботі комп’ютера. Молодик скористався цією технічною несправністю та завантажив у систему фото із зображенням нацистської свастики. Вказане зображення протягом певного часу демонструвалося відвідувачам через монітор, розташований на першому поверсі центру, допоки працівники охорони не відімкнули живлення системи комп’ютера.

За результатами розслідування неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у поширенні, а також публічному використанні символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

відео / фото