Чиновник КМДА напав на патрульного поліцейського (фото та відео затримання)

Дата публікації: пн, 04/27/2020 - 13:01

Як повідомив Київ Оперативний на вулиці Льва Толстого в Києві правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes (держ. номер AA2626EK). Причина зупинки - вимкнені фари у темну пору доби.

При перевірці документів водієм виявилась Костенко Людмила Василівна - заступник голови постійної комісії КМДА з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 99% випадків за таке правопорушення патрульні просто дивляться документи, перевіряють по наявним базам, попереджають і відпускають. Мабуть, так би і закінчилося, але пасажир автомобіля Слончак Володимир Вікторович, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, вирішив трохи подуркувати перед панянкою, а тому почав провокувати поліцейських словами: «та ви знаєте кто ми», «та завтра от вас тут і слєда не будет» і тд.

Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти із авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували із травмою.

Тим часом, Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів на стан сп’яніння. Автівка поїхала на штраф-майданчик.

На місці працювала слідчо-оперативна група, яка задокументувала цю подію.

фото

 

фото

 

фото

 

відео / фото галерея