Справа про хабар у $6 млн: суд заарештував трьох фігурантів з альтернативою застави

Дата публікації: пн, 06/15/2020 - 17:52

 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжні заходи всім трьом підозрюваним у справі про хабар керівникам САП Назару Холодницькому та НАБУ Артему Ситнику

Про це повідомила пресслужба САП у Facebook.

Двох затриманих підозрюють у пособництві при наданні хабара службовій особі, а екс-керівницю департаменту ДФС - у пропозиції, обіцянці або наданні хабара службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище.

Так, колишній керівниці одного з департаментів ДФС України обрано тримання під вартою і заставу у розмірі 120,024 млн гривень.

Також 14 червня ВАКС взяв під варту ексдиректора з правових питань компанії Burisma Group Андрія Кічу та призначив йому заставу в понад 40 млн грн.

Першому заступнику начальника ГУ Державної податкової служби в м. Києві Миколи Ільяшенку 15 червня обрано запобіжний захід у вигляді арешту  з правом застави у 84 млн грн.

Зазначимо, що за ексдиректора з правових питань компанії Burisma Group Андрія Кічу, вже внесли заставу.

Про це повідомила керівник відділу комунікацій у Вищому антикорупційному суді Олеся Чемерис.

"Так, за підозрюваного, затриманого у нібито спробі надання неправомірної вигоди керівництву антикорупційних органів, якому ВАКС першому обрав запобіжний захід, застава уже внесена“, - сказала Чемерис.

Нагадаємо, сума застави за А. Кічу склала понад 40,3 млн грн.

відео / фото галерея