1. Чи вказані на повістці серія та реєстраційний номер у Єдиному державному реєстрі призовників.
Якщо повістка не містить реєстраційного номера в Єдиному державному реєстрі призовників, то вона є недійсною (порушення вимог пунктів 29 та 30 постанови Кабміну №560).
2. Чи має повістка кваліфікований електронний підпис керівника ТЦК (рядові працівники ТЦК не мають права підписувати повістки) та гербову печатку ТЦК.
Якщо повістка не має хоча б одного з цих реквізитів, вона є недійсною, тому постанова ТЦК про притягнення до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 210-1 КУпАП за неприбуття до ТЦК за такою повісткою може бути оскаржена в судовому порядку.
Якщо людину зупиняють на вулиці або іншому громадському місці, то її особисті дані стають відомими під час перевірки документів, тому бланк повістки заповнюється представником ТЦК, уповноваженим на вручення повістки (згідно з пунктом 30 постанови Кабміну №560).
Але в будь-якому випадку бланк повістки повинен мати реєстраційний номер в Єдиному державному реєстрі призовників, оригінальний підпис керівника ТЦК, а також мокру гербову печатку ТЦК (не факсиміле).
У протилежному випадку всі подальші дії працівників ТЦК та поліції, які складають Акт відмови від отримання повістки та здійснюють адміністративне затримання та доставку особи до ТЦК, є незаконними.
За таких обставин є всі підстави оскаржити дії працівників ТЦК та поліції у судовому порядку та визнати їх протиправними.