ООН

До позову України проти росії в суді ООН вже долучились 32 країни

Дата: 10.06.2023 06:24

Судді Міжнародного суду ООН схвалили долучення 32 держав до позову України проти рф через порушення Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Чотирнадцять суддів МС ООН проти одного підтримали долучення до позову України на етапі попереднього розгляду серед інших, 26 держав-членів ЄС (окрім Угорщини), а також Австрії, Канади, Нової Зеландії, Норвегії, Ліхтенштейну і Великої Британії.

Агентство ООН у справах біженців продовжує допомагати українцям, які постраждали від воєнних дій

Дата: 20.03.2023 09:46

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) продовжує надавати допомогу, у тому числі грошову, людям, які постраждали внаслідок воєнних дій з метою допомогти їм задовольнити свої нагальні потреби, зокрема, на тимчасове житло, харчування та предмети особистої гігієни.

Аби допомога надавалася тим, хто її більше потребує, УВКБ ООН в Україні застосовує критерії відповідності, спрямовані на тих, кому допомога необхідна для задоволення першочергових потреб.

Критерії відповідності включають:

«У ООН поки що недостатньо доказів щодо геноциду проти українців», - політичний експерт

Дата: 17.03.2023 09:14

ООН не виявила доказів геноциду українців під час війни... Про це заявив голова комісії Ерік Месе. При цьому він заявив, що є деякі аспекти, які можуть викликати питання про можливий геноцид.

Як же трактувати цю заяву? Із цим питанням «ГолосToday» звернувся до Володимира Волі, політичного експерта.

Виглядає на даному етапі ця заява достатньо адекватною, - заявив Володимир Воля. Тобто поки комісія не має достатньої кількості однозначних доказів, щоб стверджувати: "Геноцид є!"

ООН ухвалила резолюцію, яка закликає рф зупинити бойові дії та вивести війська з України, а також підтримала українську «формулу миру»

Дата: 24.02.2023 09:07

Напередодні року боротьби України проти російської агресії Генасамблея ООН ухвалила безпрецедентно важливе рішення — запропоновану Україною резолюцію, яка закликає рф зупинити бойові дії та вивести свої війська з України, а також закріплює основні положення української «формули миру».

За резолюцію проголосували 141 з 193 країн-членів країн, 7 висловилися проти, ще 32 утрималися.

Серед країн, які проголосували "проти" - КНДР, Еритрея, Білорусь, Малі, Нікарагуа, росія та Сирія.

Як переселенцям отримати грошову допомогу від ООН

Дата: 15.01.2023 10:14

Допомога за Всесвітньою продовольчою програмою від ООН передбачена для переселенців, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи (ВПО).

Деталі повідомляє "24 канал".

Сума залежить від кількості членів у родині

  • Одна особа в родині – 2 200 гривень.
  • Дві особи в родині – 4 400 гривень.
  • Три особи в родині – 6 660 гривень.
  • Чотири особи в родині – 8 800 гривень.
  • П'ять та більше осіб – 11 100 гривень.

Зараз можливо максимум отримати 6 660 гривень на сім’ю.

Комісія ООН підтвердила факти численних воєнних злочинів росії в Україні

Дата: 07.11.2022 19:22

Міжнародна комісія ООН з розслідування ситуації в Україні встановила факти вчинення російськими військовими численних воєнних злочинів – страт, тортур, викрадень, розстрілів біженців тощо.

Про це заявив голова комісії Ерік Мьосе, повідомляє Luxembourg Times.

Військові злочини рф: ООН виявила низку злочинів та порушень прав людини та міжнародного гуманітарного права в Україні

Дата: 19.10.2022 10:26

Комісія ООН виявила низку військових злочинів та порушень прав людини та міжнародного гуманітарного права, скоєних в Україні російськими військами.

Виходячи з проведених розслідувань подій у Київській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях з кінця лютого та березня 2022 року, Незалежна міжнародна комісія з розслідування порушень в Україні знайшла підстави для висновку про те, що було скоєно низку військових злочинів та порушень прав людини та міжнародного гуманітарного права.

В Україні відкриють офіс Продовольчої організації ООН

Дата: 28.09.2022 11:17

Кабмін погодив підписання Угоди між Урядом України та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН - FAO - про створення в нашій країні Проектного офісу і надання технічної та гуманітарної допомоги нашій державі.

Згідно рішення Уряду, ухваленого на засіданні 27 вересня, підписати Угоду уповноважено Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлію Свириденко.

Эксперты ООН по правам человека представили доказательства военных преступлений в Украине

Дата: 23.09.2022 16:58

Группа экспертов, уполномоченная высшим органом ООН по правам человека расследовать нарушения прав человека в Украине, заявила, что их первоначальное расследование выявило доказательства военных преступлений в стране после российского вторжения.

Эксперты Комиссии по расследованию событий в Украине до сих пор сосредотачивались на четырех областях – Киевской, Черниговской, Харьковской и Сумской.

Підписка на ООН