пенсії

Деяким категоріям українців нарахують доплату до пенсії: деталі

Дата: 26.06.2022 16:49

З 1 квітня 2020 року в Україні особам, які досягли 80 років, встановлена доплата до пенсії у розмірі до 500 гривень, але внаслідок весняної індексації ця сума зросла до 579 гривень.

Про це нагадує "На пенсії".

Уряд ухвалив рішення щодо виплат пенсій недієздатним переміщеним особам, які не мають опікунів

Дата: 26.06.2022 09:00

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує виплату пенсій та державної соціальної допомоги людям, визнаним судом недієздатними та переміщеним у зв’язку зі збройною агресією російської федерації з регіонів, де тривають активні бойові дії, до більш безпечних регіонів.

Унормовано виплату пенсій та інших соцвиплат на ТОТ і територіях, де тривають бойові дії

Дата: 10.06.2022 19:52

Кабмін України унормував питання щодо виплат пенсії та інших соціальних виплат на територіях, де не працює тимчасово АТ «Ощадбанк» та інші банківські установи.

Відповідна постанова ухвалена на засіданні Уряду повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Йдеться про виплати у межах територіальних громад, розташованих у районі проведення воєнних (бойових) дій, або таких, що перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). 

Зміни у порядку виплати пенсій та субсидій: деталі від Укрпошти

Дата: 31.05.2022 07:51

Українці, які отримували виплати в Укрпошті, однак змушені були покинути свої домівки через війну не можуть отримувати свої пенсії, субсидії та інші соцвиплати там, де залишилися їхні будинки.

В Укрпошті пояснили, як цю проблему вирішити.

Переселенці можуть перевести свої виплати з Укрпошти на Ощадбанк, а потім отримувати гроші вже в одному з відділень Ощадбанку на тій території, де вони тимчасово облаштувалися.

При цьому слід пам'ятати два моменти:

Пенсії, субсидії та інша соціальна допомога: порядок нарахувань та виплат у період воєнного стану

Дата: 09.05.2022 08:37

В разі якщо органи соцдопомоги у містах, де ідуть бойові дії, тимчасово не працюють грошову допомогу громадянам призначатимуть та виплачуватимуть централізовано.

Такий механізм соціального забезпечення незахищених категорій населення влада запровадила на увесь термін дії військового стану - повідомила очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна.

Виплата пенсій та соціальних допомог особам в окупації: уряд уточнив підходи

Дата: 30.04.2022 09:01

Уряд урегулював виплату пенсії та соціальних допомог особам на тимчасово окупованих територіях.

Так, постановою Кабміну від 16.04.2022 № 457 передбачено, що для осіб, які проживають у населених пунктах, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), нарахування і виплата всіх належних виплат (пенсій, соціальних допомог, пільг та субсидій тощо) продовжується в повному обсязі з урахуванням декількох особливостей.

Пенсія у 2022 році: умови виходу, індексація, перерахунок працюючим пенсіонерам

Дата: 09.04.2022 11:35

В Україні з  1 січня 2022 року було змінено вимоги до страхового стажу, який дозволить громадянам вийти на пенсію за віком.

Про зміни у пенсійному законодавстві розповіла директор Запорізького місцевого центру БПД Ольга Бородіна

Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійний вік і право на призначення пенсії за віком визначається у залежності від набутого особою відповідного страхового стажу і становить 60, 63 і 65 років

Підписка на пенсії