порушення ПДР

До 51 тис грн та позбавлення прав: в Україні хочуть підвищити штрафи для водіїв за деякі правопорушення

Дата: 28.03.2024 16:57

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 11111, який передбачає посилення відповідальності за ненадання переваги в русі транспортним засобам, які мають на це право.      

Зокрема, документом хочуть встановити відповідальність від 17 до 25,5 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року за ненадання переваги у русі автомобілям цілого ряду служб.

В Україні пропонують збільшити штрафи у сфері безпеки дорожнього руху: зареєстровано законопроект

Дата: 01.03.2024 23:07

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект №11029, який передбачає посилення відповідальності за порушення деяких правил дорожнього руху та зміну підходу до фіксації перевищення швидкості.

У Законі України «Про дорожній рух» пропонується закріпити, що до правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі відносяться:

Порушення ПДР та штрафи: як дізнатись та де сплатити?

Дата: 16.11.2023 14:48

У Національній поліції України повідомили, що 10 місяців 2023 року роботи комплексів автоматичної фіксації ПДР складено понад два мільйони постанов. З них сплачено 1 мільйон 942 тисяч 825  - це 90% постанов на суму майже 400 мільйонів гривень.

Також у Нацполіції нагадали де можна дізнатися про факт фіксації порушення і оплатити штраф?

Зокрема, це офіційний сайт МВС України: bdr.mvs.gov.ua

Звичні для українських водіїв дії можуть обернутися великими штрафами у країнах ЄС: що варто знати про ПДР у Європі?

Дата: 06.08.2023 09:44

Перевищення швидкості, проїзд на червоний сигнал світлофора, перетин подвійної суцільної смуги - це порушення, про які знають всі водії і вони діють у всіх країнах. Однак, є деякі правила, які забороняють звичайні для українських водіїв дії.

Ці правила працюють у країнах Євросоюзу, де зараз вимушено перебувають мільйони наших співвітчизників. І ті українці, які зараз є водіями, можуть потрапити на дуже великий штраф.

Як водіям уникнути «чужих» штрафів за порушення ПДР?

Дата: 22.06.2023 22:59

Для того, щоб не отримувати не «свої» штрафи- необхідно призначити належного користувача транспортного засобу в Електронному кабінеті водія або Дії.

Належний користувач – це особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом, що їй не належить. 

Якщо ви призначаєте належного в Дії, то власнику авто варто мати:

  • паспорт громадянина України (у формі ID-картки або закордонний)
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу

Належному користувачу:

Як дізнатися свої штрафи за порушення ПДР: перелік ресурсів

Дата: 26.05.2023 09:27

Штраф за порушення Правил дорожнього руху необхідно сплатити протягом 15 днів з дня його винесення, аби уникнути примусового стягнення. 

У разі несплати штрафу протягом цього терміну постанова про адміністративне стягнення надсилається до виконавчої служби для виконання у примусовому порядку. 

У такому випадку сума боргу зростає вдвічі.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО НАЯВНІСТЬ ШТРАФУ - ПЕРЕЛІК РЕСУРСІВ:

Штрафи для пішоходів з дітьми - у Верховній Раді зареєстровано новий законопроект

Дата: 21.05.2023 13:39

У Верховній Раді України зареєстровано новий законопроект №9289 «Про внесення змін до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за залучення дітей до порушення правил дорожнього руху», яким пропонується накладати штраф у розмірі 850 гривень або громадські роботи на 20-40 годин на пішоходів-порушників правил дорожнього руху з дітьми до 16 років.

До чого тут діти?

Хмельницький суд оштрафував збитого автомобілем пішохода: деталі справи

Дата: 10.11.2022 14:44

Хмельницький суд оштрафував пішохода, який спричинив ДТП. Чоловік переходив дорогу поза межами переходу і потрапив під автомобіль. В суді він лише частково визнав провину і заявив, що водій все одно повинен був надати йому можливість перейти проїжджу частину. Натомість водій розповів, що пішохід раптово вискочив на дорогу, тому загальмувати він не встиг. Суд визнав пішохода винним і призначив йому 850 грн штрафу.

Про деталі справи повідомляє zaxid.net.

Підписка на порушення ПДР