Розмитнення "евроблях": з якими проблемами зіштовхнулися покупці

Дата: 22.05.2022 09:49

З моменту запровадження нульового розмитнення ввезених з-за кордону автівок, покупці зіштовхнулися з серйозною проблемою.

Так, власники авто на іноземній реєстрації почали масово скаржитися на проблеми із постановкою "євроблях" на облік в Україні в зв'язку з тим, що експерти фіксують перебиті та переварені номери двигунів та кузовів.

Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС у Facebook.

Зокрема, там навели приклад Броварського сервісного центру МВС, куди звернулась жителька столиці для первинної реєстрації "VOLKSWAGEN" "PASSAT" 1999 року випуску.

Під час проведення дослідження фахівці експертної служби виявили, що ідентифікаційні знаки номера кузова не відповідають вимогам заводу-виробника для маркування таких автомобілів.

Також було встановлено, що номер кузова автомобіля було видалено кустарним способом і нанесено інші номери, які є підробленими.

1

"Тепер омріяний «залізний кінь» не в гаражі у «новоспеченої» автовласниці, а в Броварському відділенні поліції, де з’ясовують обставини справи" - написали у повідомленні.

У Головному сервісному центрі МВС закликали бути обачними при купівлі авто, а його реєстрацію лишити фахівцям - сервісним центрам МВС.