штрафи

Податкові перевірки: за що і на яких підставах штрафують підприємців?

Дата: 20.05.2022 09:55

Податкова насамперед перевіряє заклади торгівлі, щодо яких надходили скарги від громадян про відмову проведення розрахунків за допомогою банківських платіжних засобів, завищення цін на товари, що мають істотну соціальну значущість або продаж їх без наявності цінників, а також факти реалізації алкогольних напоїв у недозволений період тощо.

Чи штрафуватимуть за несвоєчасну сплату податків та подання податкової звітності в період воєнного стану?

Дата: 23.03.2022 15:54

Чи застосовуватимуть відповідальність у зв'язку з неможливістю своєчасно виконати податкові обов'язки, передбачені ПКУ у зв'язку з воєнним станом в Україні.

Нецільове використання земель: затверджено методику розрахунку штрафів

Дата: 20.02.2022 11:59

Урядом прийнято Постанову про затвердження методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок захоплення земельних ділянок, порушення цільового призначення під час використання, псування земель та зняття ґрунту без спеціального дозволу.

Ця Постанова дозволить встановити чіткий грошовий еквівалент заподіяної шкоди й у разі притягнення порушника до відповідальності, – у повній мірі застосувати положення КУпАП в судовій практиці.

Штрафи у сфері захисту персональних даних: законопроєкт

Дата: 02.02.2022 11:16
У депутатів дійшли руки до захисту персональних даних. Почнемо розповідати про майбутні нововведення зі штрафів. Чому це важливо? Бо документ у разі його прийняття охопить і фізичних, і юридичних осіб.

Військовий облік жінок: Міноборони не штрафуватиме протягом 2022 року

Дата: 18.01.2022 18:34
Міноборони готує зміни щодо військового обліку жінок.

У Міністерстві оборони України планують спростити порядок ставання на військовий облік як чоловіків, так і жінок, а також не штрафувати жінок протягом 2022 року, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на сторінці у Facebook 17 січня.

В Україні хочуть запровадити новий штраф для водіїв: він стосується використання шин

Дата: 17.01.2022 18:31

Як стало відомо, автомобілістів у період з 1 жовтня до 31 березня планують штрафувати за те, що вони їздять на автівках з літніми шинами. Такий законопроект розробило Міністерство внутрішніх справ, і його незабаром зареєструють у парламенті.

Про це пише сайт MMR.

Сума штрафу становитиме 340 гривень, але за повторне порушення каратимуть вже суворіше.

За порушення природоохоронного законодавства для порушників збільшили штрафи

Дата: 25.12.2021 23:39

Уряд прийняв постанову «Про затвердження спеціальних такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» у новій редакції.

Зазначається, що попередня редакція постанови вимагала змін в частині введення індексації нарахувань для таких порушень, адже механізм нарахування розміру шкоди не відповідав об'єму реально завданих збитків та не давав змогу для їх ліквідації.

Штрафи за порушення термінів зберігання первинних документів

Дата: 09.12.2021 17:48

Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків надало наступне роз’яснення щодо штрафів за порушення платниками податків термінів зберігання первинних документів:

Так, платники податків мають забезпечити зберігання первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством, а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи:

Підписка на штрафи