Справа проти ексвоєнкома Борисова розвалюється ще на етапі розслідування - адвокат

Дата: 28.05.2024 23:35

Сьогодні правоохоронці затримали мого клієнта, Євгена Борисова, на підставі статті 209 ККУ щодо легалізації неправомірних доходів. Зазначу, що раніше дана стаття вже була в основній справі за статтею 368-5 ККУ про незаконне збагачення. Однак фактично ця справа вже розвалилася через відсутність аргументованих доказів провини Євгена Борисова.

Користуючись своїм законним правом, Євген Борисов вніс суму призначеної судом застави та сьогодні на легальних підставах покинув слідчий ізолятор. Однак правоохоронці, використавши банальну «схему», знову затримали мого підзахисного та помістили в СІЗО.

Зі свого боку вважаю дану ситуацію повним правовим безладдям. Очевидно, що справа, якою я займаюся, вже підійшла до фінальної межі. Наразі вона перетворилася на відверту боротьбу з боку силовиків із використанням правоохоронних та юридичних інструментів.

Вбачаю в повторному затриманні виключно інтерес силових органів, які займалися безрезультатним розслідуванням справи Борисова. Вони не мають конкретних доказів провини за статтею 368-5 ККУ, а тому вирішили просто вигадати нову кримінальну справу (яка вже була в основній справі, але чомусь була виведена в окрему), з однією метою: тримання Борисова під вартою з ціллю тиску на нього та його родину, а також задля маскування власної некомпетентності та замітання слідів попереднього провалу.

Мета цієї схеми — не справедливість та законність, а банальне утримання мого клієнта в СІЗО. Це повне правове безладдя та невідповідність законодавству Україну. Вбачаю в ситуації банальне затягування процесу. Продовжуємо подальшу роботу.

Адвокат Олександр Маковецький