тарифи

Вартість комунальних послуг з 1 червня: уряд ухвалив остаточне рішення

Дата: 19.05.2022 10:17

Уряд ухвалив остаточне рішення щодо вартості комуналки з 1 червня. Як запевняють чиновники тарифи на комунальні послуги залишаться незмінними, принаймні, на найближчі місяці.

 

Тарифи на газ залишаться такими, як були у постачальників до війни. В Україні не було єдиного тарифу на газ, і всі споживачі мали змогу обрати собі компанію-постачальника із прийнятними цінами.

На період воєнного стану підвищення тарифів на комунальні послуги не буде - Денис Шмигаль

Дата: 11.05.2022 10:08

Уряд готує до подання у ВР законопроекти, які передбачають мораторій на підвищення тарифів на період дії воєнного стану та шість місяців після його завершення.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

«Тарифи на газ та його розподіл, а також на тепло й гарячу воду не будуть зростати. У ці складні дні будь-яке підвищення тарифів точно не на часі», — наголосив очільник Уряду.

В Україні підвищили тарифи на доставку газу: скільки треба буде платити з Нового року?

Дата: 25.12.2021 23:41

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на розподіл газу для населення, які почнуть діяти з 1 січня 2022 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на матеріал комісії до засідання 22 грудня.

Коли можна не платити за послуги з теплопостачання або вимагати перерахунку?

Дата: 10.12.2021 17:38

Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надав наступні роз’яснення щодо дій, які необхідно вчинити споживачу для перерахунку розміру плати за теплопостачання:

Так, Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що державна політика у сфері житлово-комунальних послуг базується, зокрема, на принципі дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм, порядків і правил щодо кількості та якості житлово-комунальних послуг.

В Україні зміняться тарифи на електроенергію

Дата: 26.07.2021 23:02

Нові тарифи на електроенергію Міненерго планує представити вже з 1 серпня.

Про це пише УНІАН із посиланням на відповідь відомства.

«Щодо моделі спеціальних обов'язків на ринку електричної енергії та відповідно тарифів на електричну енергію повідомляємо, що наразі питання опрацьовується спільно з НКРЕКП і учасниками ринку», - йдеться в повідомленні.

При цьому конкретних пропозицій і тарифів у міністерстві не назвали.

Споживачів поділять на категорії:

Підписка на тарифи