автовласникам

Как водителю оспорить штраф с дорожных камер автофиксации

Дата публікації: пн, 08/10/2020 - 16:11

Если автомобиль засветился на камерах, и об этом пришло письмо, есть следующие варианты решения ситуации:

• оплатить штраф в течение 10 дней с дисконтом 50%;

• оспорить постановление в течение 10 дней:

• в департамент патрульной полиции (без оплаты сбора) - если есть очевидные основания отменить постановление, например, зафиксирован автомобиль не ваш, или за рулем сидело лицо, указанное в качестве водителя в вашем кабинете, а письмо пришло вам.

Как не платить штрафы, зафиксированные в авторежиме, если продали авто по доверенности ?

В связи с веденной в Украине авто фиксацией нарушений ПДД на некоторых участках дороги, собственникам начали приходить письма счастья. Что же делать если вы продали свой автомобиль по доверенности, новый пользователь нарушает, а штрафы приходят Вам?

Что делать, если полиция игнорирует приложение "ДІЯ"?

Дата публікації: сб, 08/01/2020 - 19:22

В последнее время, к нам обращаются жители Запорожской области, которые столкнулись с проблемой, где сотрудники патрульной полиции игнорируют онлайн сервис (приложение) «Дія», и требуют предъявить бумажные или пластиковые права и техпаспорт, грозясь составить протокол про административное правонарушение по статье 126 КУоАП.

В связи с этим возникает вопрос, являются ли электронные водительские права и техпаспорт официальным документом?

Да, являются! Их юридическая сила определена Постановлением Кабинета Министров Украины №956 от 23.10.2019 года.

Усі камери автофіксації у Київській області. Де знаходяться та який номер зчитують

Як відомо, в Києві та області запустили систему автофіксації порушень ПДР (а точніше перевищення швидкості). В цьому відео ви побачите як виглядають ці камери і де знаходяться.

На відео показані 25 камер в Київській області, про які є інформація на сайті МВС на 22.6.2020.

0:00 Звернення щодо камер на просп. Бажана, м. Київ

0:22 Столичне шосе

Усі камери автофіксації у м. Київ в одному відео. Як виглядають та який номер розпізнають

Як відомо, в Києві та області запустили систему автофіксації порушень ПДР (а точніше перевищення швидкості). В цьому відео ви побачите як виглядають ці камери і де знаходятьсяв м. Києві. Також зверніть увагу на відстань між попереджувальними знаками та камерами і на той факт, що одні камера спрямовані на передній номерний знак, а інші на задній (їх декілька у місті). Також ви можете помітити що деякі з камер автофіксації обладнані додатковими камерами.

Новые полномочия полиции: что нас ждет?

В Верховной Раде 13 июля принято в первом чтении законопроект 2695. Он расширяет полномочия полиции, он не усиливает ответственность и не переводит ее в уголовную плоскость как изначально планировалось. 

В Києві розроблять порядок встановлення шлагбаумів - Віталій Кличко

Дата публікації: сб, 07/18/2020 - 10:33

Міська влада розробить порядок встановлення шлагбаумів, щоб мешканці та підприємства столиці не розміщували їх самовільно. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Днями на Русанівських садах сталася трагічна ситуація. Коли медики «швидкої» не змогли доїхати до постраждалого чоловіка. Машина «швидкої» зупинилась за 300 метрів від місця призначення. Бо на одній з вулиць були зачинені ворота. А на іншій – руху перешкоджав саморобний шлагбаум. На жаль, людина, якій була потрібна медична допомога, померла», – сказав Віталій Кличко.

Поліції хочуть надати право зупиняти автомобілі без конкретної причини під час «профілактичних заходів»

Дата публікації: ср, 07/15/2020 - 09:54

Статтею 35 Закону «Про національну поліцію» було передбачено конкретні підстави для зупинки працівниками поліції транспортних засобів. Основною підставою зупинки було порушення Правил дорожнього руху.

Тобто поліція мала право зупиняти не всі автомобілі підряд, а лише ті, які порушили Правила дорожнього руху.

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про посилення відповідальності за керування у нетверезому стані: деталі

Дата публікації: пн, 07/13/2020 - 19:35

 

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону  № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху». За проголосували 282 народних депутати.

Зокрема, законопроєктом передбачено адмінарешт на 10 діб із позбавленням права керування на 3 роки за повторне керування транспортним засобом у нетверезому стані. Також збільшуються штраф за покидання місця ДТП і зменшується можливість винуватцям таких автопригод уникати відповідальності за скоєне.

Рада підтримала посилення покарань за деякі порушення ПДР в тому числі за нетверезе водіння

Дата публікації: пн, 07/13/2020 - 19:02

 

Верховна Рада підтримала у першому читанні проєкт закону №2695 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху".

Документ у першому читанні підтримали 282 нардепів.

Законопроєкт передбачає введення арешту на строк від 10 до 15 діб для водіїв, які причетні до ДТП та залишили місце інциденту. За таке правопорушення пропонують 3 400 грн штрафу або позбавленням прав на термін до 6 місяців.

відео / фото