автовласникам

Втрата технічного паспорта на автомобіль: які дії щодо відновлення документу?

Дата публікації: пт, 06/04/2021 - 17:16

 

У разі втрати технічного паспорту на авто необхідно проводити повторну перереєстрацію транспортного засобу з отриманням нового свідоцтва та номерних знаків

 

Можно ли опознать полицейские автомобили-фантомы для скрытого патрулирования?

Дата публікації: нд, 05/23/2021 - 11:42

 

На парковке в Киеве заметили авто-фантом патрульной полиции. Как пишет avtoblog.ua со ссылкой на  topgir внешне автомобиль почти не отличается от традиционного кроссовера Skoda Kodiaq. Патруль может в движении зафиксировать скорость окружающих автомобилей.

Про те, які права і обов’язки мають винуватці та постраждалі у ДТП

Дата публікації: пн, 05/10/2021 - 09:38

 

Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надав наступні роз’яснення про те, які права та обов'язки мають винуватці та постраждалі у дорожньо-транспортній пригоді (далі – «ДТП»):

Когда авто могут забрать на штрафплощадку: 5 законных причин

Дата публікації: пн, 05/03/2021 - 10:34

 

Следует знать, что в большинстве случаев нарушения правил парковки водителя должны просто оштрафовать, однако есть 5 законных причин для эвакуации автомобиля на штрафплощадку.

 

Независимо от того, как часто меняются правила, автомобилисты всегда должны знать законные основания для остановки автомобиля или эвакуации его на штрафплощадку. Особенно это касается правил парковки.  

Когда автомобиль могут законно эвакуировать с места парковки, рассказывает mmr.net.ua.

 

Сервісні центри МВС видаватимуть номерні знаки на авто за новими правилами

Дата публікації: сб, 03/27/2021 - 10:36

 

Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 02 березня 2021 року № 166, який набуває чинності з моменту його опублікування, повідомляє головний сервісний центр МВС.

Документ встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик.

З 22 березня збільшується кількість ділянок, де швідкість авто будуть фіксувати приладами TruCAM (карта)

Дата публікації: сб, 03/20/2021 - 10:32

 

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький повідомив, що з 22 березня збільшується кількість ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість приладами TruCAM.

Так, патрульні з приладом TruCAM працюватимуть ще на 60 нових ділянках, а також вносяться зміни до 12 вже існуючих ділянок.

Перелік місць, де вказано оновлену інформацію можна подивитись на карті: https://bit.ly/3r3zHJG.

 

В Україні почали діяти нові штрафи за порушення ПДР: скільки доведеться платити порушникам?

Дата публікації: ср, 03/17/2021 - 10:16

 

Відсьогодні в Україні почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху. Суми стали значно більшими.

Розміри штрафів та відповідальність за деякі порушенння ПДР:

Тимчасове затримання транспортного засобу та доставка на штрафмайданчик - роз'яснення

Дата публікації: вт, 03/16/2021 - 15:14

 

Центром з надання БПД було надано роз’яснення про тимчасове затримання транспортного засобу шляхом його доставки для зберігання на спецмайданчик.

Статтею 2652 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – «КУпАП») передбачені випадки, коли тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції, а статтею 2654 КУпАП – коли тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється інспекторами з паркування.

відео / фото галерея