тимчасово окуповані території

Запроваджено експериментальний проект щодо дистанційного обстеження знищеного житла на ТОТ

Дата: 13.05.2024 12:31

Запроваджений експериментальний проект щодо дистанційного обстеження знищеного житла на тимчасово окупованій території є дієвим і потребує масштабування.

Про це зазначила Віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук.

За її словами, нещодавно був започаткований пілотний проект, який дає змогу підтвердити руйнування житла на ТОТ за допомогою аерозйомки. Реалізація проекту розпочалася із Мелітополя.

Відібрання російськими окупантами майна українців на ТОТ: що радять робити правозахисники?

Дата: 12.05.2024 17:16

Окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях Донецької, Запорізької, Луганської, Херсонської областей повідомила власникам житла про необхідність його реєстрації у «Єдиному державному реєстрі нерухомості» рф.

Про це йдеться на сайті Центру прав людини ZMINA.

Тобто у разі відсутності запису в реєстрі або якщо житло не використовується чи за нього не вносять плату, його нібито вилучатимуть так звані муніципальні органи.

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться/велися бойові дії або тимчасово окупованих

Дата: 08.05.2024 18:52

Наказом Мінреінтеграції від 23 квітня 2024 року № 120 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Вказаний Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться/велися бойові дії або тимчасово окупованих

Дата: 21.04.2024 10:22

Наказом Мінреінтеграції від 12 квітня 2024 року № 108 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Вказаний Перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. Зміни до нього вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

На окупованих територіях Луганщини і Донеччини забиратимуть пусте житло: що робити власникам?

Дата: 20.04.2024 14:54

Наприкінці березня окупаційна «влада» так званих «ДНР/ЛНР» ухвалила «закон», за яким має намір виявляти безхазяйне житло, аби потім передати його у так звану «муніципальну власність». За цією схемою квартири і будинки людей, які виїхали з окупованих територій Донецької і Луганської областей, можуть забрати.

За цим «законом» ознаками безхазяйного житла є:

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Дата: 16.03.2024 12:03

Вчергове Наказом Мінреінтеграції від 28 лютого 2024 року № 54 внесено зміни до Переліку  територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Купівля-продаж нерухомого майна на окупованій території: що треба знати?

Дата: 28.02.2024 11:29

Звичайно, краще взагалі з такими питаннями не стикатися і "Адвокат права" пояснює чому.

Багато де окупанти вже видають орківські паспорти на зміну українським. Окупанти повідомляють, що замінити українські документи на документи зразка, наприклад, "ДНР" потрібно для того, щоб мати змогу укласти будь-яку цивільно-правову угоду або зареєструвати нерухомість у державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Вчергове затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться/велися бойові дії або тимчасово окупованих

Дата: 26.02.2024 17:46

Вчергове Наказом Мінреінтеграції від 25 січня 2024 року № 19 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Уряд прийняв постанову щодо оформлення тимчасового посвідчення громадянина України на тимчасово окупованих територіях

Дата: 26.02.2024 12:03

Кабміном було ухвалено документ «Про реалізацію експериментального проекту щодо оформлення тимчасового посвідчення громадянина України громадянам України, які перебувають на територіях, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією».

У Мінюсті роз'яснили про нікчемність російських "виборів" на тимчасово окупованій території України

Дата: 24.02.2024 22:14

ЦВК російської федерації прийняла рішення щодо можливості проведення виборів президента росії у березні 2024 року на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України.

Підписка на тимчасово окуповані території