У воєнкома м. Самбір, який погрожував чоловіку, виявили необгрунтовані активи

Дата: 22.09.2023 17:57

НАЗК під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного ТЦК та СП Львівської області на понад 4,4 млн грн.

Нагадаємо, саме в цьому ТЦК відбувся резонансний випадок з затриманням і побиттям чоловіка (відео ТСН):

Було встановлено, що декларант та його дружина впродовж 2020-2022 років придбали низку об’єктів нерухомого майна.

Воєнком пояснив, що нерухоме майно було набуте за рахунок заощаджень сімʼї за попередній період, заробітної плати членів родини, а також подарунка від матері у розмірі 42 тис. дол. США.

Однак, аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн.

Матеріали моніторингу способу життя щодо воєнкома передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.

Також, військкому було обрано запобіжний захід - домашній арешт.

Прокуратура просила відправити його до СІЗО, але суд задовольнив клопотання захисту та призначив цілодобовий домашній арешт (без носіння електронного браслета) терміном на 60 діб.