З 16 лютого 2023 стартував спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України щодо підтримки ветеранів війни. Подати заяви на допомогу можуть особи з інвалідністю внаслідок війни І або II групи, відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
Заява на отримання грошової допомоги подається через вебсайт eveteran.gov.ua. Далі слід перейти за посиланням «Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни». Пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію, для цього потрібно мати електронний підпис.
Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де верифікують наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.
Якщо ви відповідаєте цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хреста України для прийняття рішення щодо призначення та подальшої виплати грошової допомоги протягом семи робочих днів на вказаний у заяві банківський рахунок. Якщо ні, заява буде відхилена.
Виплата грошової допомоги здійснюється незалежно від отримання інших видів допомоги.
Також виплата грошової допомоги здійснюється на банківський рахунок у розмірі 4000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців.