Виправлення помилок в Державному земельному кадастрі

Дата публікації: ср, 12/08/2021 - 10:21

 

Власники та користувачі земельних ділянок доволі часто стикаються з проблемами помилок в Державному земельної кадастрі, щодо їх земельних ділянок.

Зазвичай це буває, коли власник або користувач, відкривши Публічну кадастрові карту України, несподівано дізнається що на його земельну ділянку накладаються інші земельні ділянки, або конфігурація, місцезнаходження, кадастровий номер та реквізити не відповідають правовстановлюючому документу, або навіть взагалі відомості щодо земельної ділянки відсутні.

Що робить? Куди звертатись? Що необхідно для виправлення відомостей?

На ці на інші питання відповідає proВласність в цикли публікацій «Виправлення помилок в Державному земельному кадастрі»
 

Сьогодні розглянемо, найпростіший спосіб виправлення помилок в ДЗК.

Знаходимо в лівому верхньому куті Публічної кадастрової карти піктограму з трьома рисками, далі обираємо «Зворотний зв’язок». Перед нами відкривається форма зворотного зв’язку, де ми зазначаємо кадастровий номер земельної ділянки, обираємо тип помилки та заповнюємо дані заявника.
В кінці натискаємо «Сформувати заяву». Далі на Вашу електрону пошти прийде зареєстрована в електронному вигляді «Заява на виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі».

Ось й все, чекаємо виправлення помилок на Публічній кадастровій карті, або листа чи телефонного дзвінка від Державного кадастрового реєстратора.
 

proВласність

Схожі публікації

відео / фото