юристи

Юридичні дивацтва: 5 химерних законів та своєрідні справи, про які має знати кожен юрист

Дата: 14.02.2024 13:23

Бажаєте стати юристом?

Професія юриста — чи не найскладніша у світі, і кожен адвокат, прокурор чи суддя має пройти ретельну підготовку, аби мати змогу виступати в залі суду.

Але іноді в роботі юристів трапляються й легкі справи. Наприклад, чи чули ви про те, як голландець хотів легально змінити власний вік, або як викрадач подав позов проти своїх бранців?

Пропонуємо прочитати кілька цікавих історій зі світу юриспруденції.

Чоловік хотів легально змінити свій вік

Особенности и преимущества работы юристом

Дата: 26.07.2022 14:19

Юристы – это люди, которые разбираются в правовых вопросах. Они способны защищать интересы как физических, так и юридических лиц, обратившихся к специалисту за помощью. Работа юристом очень ответственная, она не оставляет права на ошибку, так как это может стоить очень дорого обратившемуся человеку. Поэтому тот, кто собирается устраиваться на юридическую должность, обязан обладать большим багажом знаний и опытом. 

Цікава юриспруденція. Факти і незвичайні судові засідання

Дата: 21.04.2022 14:36

Юрист – складна та цікава професія з довголітньою історією. Цікаві факти із світу юриспруденції. В чому особливість та відмінність професії від інших.

Чи може бути юриспруденція

Юрист – одна з найстаріших професій світу. Перші юристи, а точніше кажучи адвокати, судді та прокурори з’явилися у Стародавньому Римі. Варто розуміти, що саме юристи – люди, що ідеально володіють магією слова і легко можуть довести, що саме людина покусала собаку, а ніяк не навпаки.

Спільнота українських юристів закликає Договірні сторони Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього використати всі доступні засоби, щоб запобігти подальшому геноциду населення України

Дата: 10.04.2022 09:58

Спільнота українських юристів, серед яких Асоціація правників України, Українська асоціація міжнародного права, Українська арбітражна асоціація, Асоціація адвокатів України та інші, апелюючи до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Конвенції про геноцид), звернулася до міжнародного співтовариства із закликом вжити негайних і рішучих заходів для припинення геноциду українського народу та забезпечити відповідальність за вже скоєні порушення.

Підписка на юристи