злочинці

В Офісі генпрокурора створили реєстр засуджених за злочини стосовно дітей на сексуальному ґрунті

Дата: 30.11.2023 11:56

Офіс Генпрокурора завершив наповнення Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Про це повідомили в ОГП.

Даний реєстр – це автоматизована електронна база даних, створена для забезпечення збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку, узагальнення даних про осіб, які вчинили кримінальні правопорушення цієї категорії. До нього увійшли також і ті, чия судимість за злочини знята або погашена в установленому законом порядку.

СБУ встановила особи зрадників, які навели російський «Іскандер» на кафе у с. Гроза, Харківської області

Дата: 11.10.2023 13:18

СБУ встановила особи двох зрадників, які скоригували російський ракетний удар по кафе у селі Гроза на Харківщині 5 жовтня. В результаті ракетного удару наразі підтверджено 55 загиблих.
 

На Київщині СБУ ліквідувала канал фінансування російської агентури (фото)

Дата: 04.06.2022 23:25

Під час спецоперації на Київщині нейтралізовано організоване злочинне угруповання, яке діяло в інтересах спецслужб країни-агресора. Зловмисники налагодили механізм незаконного переправлення грошей з рф на територію України через підсанкційні платіжні системи.

Про це повідомляє СБУ.

Так, за оперативними даними, схему використовувала ворожа агентура, отримуючи кошти від своїх російських кураторів на проведення підривної діяльності проти України.

Підписка на злочинці