Адвоката ЮК Міллер викрили на спробі підкупу співробітників НАБУ і САП: у юридичній компанії відреагували

Дата: 05.06.2024 05:52

Детективи НАБУ викрили адвоката одного з столичних адвокатських об’єднань на пропозиції надати хабар у розмірі 200 тис. дол. США.

Як повідомили в антикорупційних органах адвокат пропонував ці кошти прокурорам САП та детективам НАБУ за прийняття рішення про передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного у справі щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн до іншого органу досудового розслідування.

Дії адвоката кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України.

За рішенням слідчого судді ВАКС у присутності представників Ради адвокатів на робочому місці адвоката і за місцем його проживання відбулись обшуки.

На це відразу відреагували у Юридичній компанії Міллер, повідомивши, що відбулися слідчі дії стосовно одного з адвокатів компанії Олексія Носова.

У ЮК Міллер додали, що вони будують свою компанію на принципах чесності у відносинах з клієнтами та державою і в команді не просто не прийнято порушувати закон, виконуючи професійні обов'язки, а це — недопустимо та суперечить цінностям, принципам, стандартам та практикам роботи компанії.

Там зазначили, що не очікували такого від члена команди навіть на рівні слідчої версії і тому вирішили розірвати будь-які відносини з адвокатом Олексієм Носовим та докладуть всіх зусиль для встановлення істини та сприятимуть офіційному розслідуванню.

"Наші адвокати, представники та члени команди не можуть і не будуть виступати захисниками підозрюваного ані публічно, ані у межах кримінального провадження" - додали у Юридичній компанії Міллер.