субсидія

Хто в Україні може оформити субсидію і як це зробити?

Дата: 03.06.2024 22:15

У зв'язку зі збільшенням тарифів актуальним постає питання оформлення субсидії на комунальні послуги.

Міністерство соціальної політики розповідіє хто може отримати субсидію і що для цього потрібно.

Субсидія надається особам зі складу домогосподарства, якщо вони сплачують за комунальні послуги більше, ніж визначений для них обов’язковий платіж. 

Оформити житлову субсидію може:

У якому випадку розмір житлової субсидії може становити 0,00 грн - відповідь ПФУ

Дата: 27.05.2024 14:08

Житлова субсидія — це адресна допомога, що надається членам домогосподарства на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 

Житлова субсидія призначається за наявності різниці між вартістю послуг у межах соціальних нормативів і розміром обов’язкового платежу домогосподарства.  

Отримувачам житлових субсидій та пільг, які у 2022 році проживали на ТОТ або де велись бойові дії, потрібно звернутись за продовженням виплат

Дата: 23.05.2024 16:28

Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі виплати за окремим централізованим механізмом, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану” (далі – Постанова № 215).

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат - роз'яснення ПФУ

Дата: 14.05.2024 12:31

Роз’яснення Пенсійного фонду України щодо того, кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат.

Якщо ви одночасно відповідаєте всім наступним критеріям:

З травня в Україні перераховуватимуть субсидії: кого це торкнеться та що потрібно робити?

Дата: 28.04.2024 20:17

З травня в Україні офіційно завершується опалювальний сезон. У зв'язку з цим проведуть перерахунок субсидій. Багатьом громадянам допомогу перерахують автоматично але декому все ж потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи.

Хто може розраховувати на автоматичне призначення субсидії, а кому доведеться заново подавати документи, розповіла начальниця відділу контролю за правильністю нарахування житлових субсидій та пільг управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оксана Гузенко, повідомляє today.ua.

У Мінсоцполітики пропонують субсидію на оренду житла для ВПО

Дата: 15.03.2024 12:41

Для багатьох українців, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами актуальним залишається питання пошуку житла. Частина ВПО проживають в спеціально облаштованих місцях (модульні містечка, гуртожитки тощо), хтось знайшов прихисток в друзів чи родичів.

Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

Дата: 14.11.2023 14:19

Житлова субсидія не призначається в тому випадку, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Як під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя - роз’яснення ПФУ

Дата: 28.10.2023 11:14

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Підписка на субсидія