вакансії

ТОП-10 вакансій у ЗСУ: в Міноборони назвали актуальні пропозиції до лав Сил оборони

Дата: 26.05.2024 15:05

У Міністерстві оборони оприлюднили актуальні вакансії у ЗСУ. ТОП-10 вакансій від work.ua, де зокрема військовослужбовцям пропонують високі заробітні плати.

У пресслужбі оборонного відомства у Facebook повідомили, що Збройним Силам України потрібні різні фахівці і мова йде не лише про передову.

В Україні з’явився сайт із пошуку вакансій у сфері відбудови й транспорту

Дата: 10.12.2023 17:12

Мінінфраструктури разом з Держагентством відновлення, АТ “Укрпошта та АТ “Укрзалізниця”, за підтримки громадської спілки "Українська інфраструктурна асоціація", а також порталу robota.ua створили вебсайт "Робота та відновлення".

На сайті розміщені вакансії в галузях транспорту, зв’язку, будівництва та відбудови в цілому, повідомляє Мінінфраструктури.

Найактуальніші робітничі професії: які зарплати пропонують українцям під час війни

Дата: 24.09.2022 21:56

Ринок праці в Україні переживає кризу, проте вакансії є. Популярністю у роботодавців користуються робітничі професії – персонал потрібен постійно. Названі найактуальніші спеціальності, а також зарплати, які пропонують під час війни.

Кількість пропозицій роботи набагато скромніша, ніж претендентів. Однак поступово бізнес відновлює діяльність, повідомили на профільному порталі robota.ua. Кількість робочих вакансій становить більшу частину – близько 60%. Така тенденція зберігалася і до повномасштабної війни країни.

В Україні обіцяють створити понад 300 тисяч додаткових робочих місць

Дата: 26.08.2022 18:34

Завдяки реалізації урядових грантових програм проекту "єРобота" в Україні планується створити понад 300 тисяч нових робочих місць.

Про це повідомила Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко, зазначає Урядовий портал.

Топ вакансій, найбільш затребуваних у воєнний час в Україні та рівень зарплат

Дата: 13.07.2022 13:22

В Україні ринок праці зазнав значних змін з початку повномасштабного вторгнення РФ, що вплинуло на основні запити роботодавців, кількість пропозицій і рівень зарплат. Попит на продавців істотно знизився, а топовими вакансіями зараз є водії і різноробочі на будівництво, та ряд інших.

Пропозиції на ринку вакансій в Україні за перше півріччя 2022-го представили на OLX Робота, пише РБК-Україна.

Також був проведений порівняльний аналіз показників до і після великої війни.

В Украине работодателей будут штрафовать за указание пола, возраста и цвета кожи в вакансиях

Дата: 08.01.2022 01:08

С 8 января работодателей, которые в своих вакансиях будут указывать пол, возраст и расовую принадлежность соискателей, будут штрафовать на немалую сумму.

Об этом говорится в изменениях закона “О рекламе по противодействию дискриминации по признаку пола”. 

Підписка на вакансії