консульські послуги

МЗС відновлює надання консульських послуг для чоловіків за кордоном але є нюанси

Дата: 17.05.2024 21:05

МЗС України дало розпорядження закордонним дипломатичним установам із 18 травня відновити згідно з чинним законодавством прийом заяв на вчинення консульських дій чоловікам призовного віку, що був призупинений 23 квітня.

Як повідомляють в Міністерстві закордонних справ України відомство привело консульську діяльність у відповідність до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку”.

Тимчасове призупинення консульських послуг для чоловіків за кордоном: у МЗС надали відповіді на поширені питання

Дата: 30.04.2024 21:41

Після рішення про тимчасове призупинення прийому нових заяв щодо надання консульських послуг для чоловіків за кордоном у МЗС України надали відповіді на поширені запитання.

Чи позбавило рішення всіх чоловіків за кордоном доступу до консульських послуг?

Рішення стосується лише чоловіків призовного віку, які перебувають за кордоном, і тимчасово призупиняє прийом від цієї категорії громадян нових заяв на обмежений період часу. 

Призупинення надання чоловікам консульських послуг за кордоном - думка адвоката

Дата: 24.04.2024 20:10

Міністерство закордонних справ України (МЗС) листом доручило закордонним консульським установам України з 23.04.2024 тимчасово призупинити вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років!

Виняток: для чоловіків у цей період можливі лише консульські дії, пов’язані з оформленням посвідчень особи на повернення в Україну.

Обмеження на надання консульських послуг українським чоловікам за кордоном: у МЗС надали роз'яснення

Дата: 24.04.2024 09:18

У зв'язку із наближенням до вступу в дію закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" українським чоловікам за кордоном обмежили надання консульських послуг.

Ситуацію спочатку прокоментував міністр МЗС Дмитро Кулеба, а згодом вийшло роз'яснення відомства.

Підписка на консульські послуги