Одеському бізнесмену Вадиму Альперіну повідомили про підозру

Дата публікації: чт, 11/28/2019 - 15:08

Одеському бізнесмену Вадиму Альперіну, якого напередодні затримало НАБУ,  повідомили про підозру у справі про корупційні схеми на митниці.

«Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП особисто вручили повідомлення про підозру особі, яку слідство вважає керівником злочинної організації, що вчиняла злочини, пов’язані з розмитненням імпортованих в Україну товарів за заниженими цінами. Таким чином кількість підозрюваних у завданні понад 77,7 мільйона гривень збитків державним інтересам зросла до 11 осіб», – повідомили в НАБУ.

Дії підозрюваного кваліфіковані за трьома статтями, нагадали у НАБУ.


Хронологія подій.

27 листопада бізнесмен Вадим Альперін був затриманий співробітниками НАБУ, коли прийшов на допит до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Перед цим, 26 листопада детективи НАБУ затримали 10 осіб за підозрою в скоєнні злочинів, пов’язаних з порушенням митного законодавства. Серед них – сім співробітників органів митного контролю.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час спецоперації Альперін, якого він назвав «одним із хрещених батьків контрабанди в Україні», втік. Президент пообіцяв «цінний подарунок» за інформацію про місцеперебування Альперіна.

У листопаді 2017 року суд заарештував із правом застави Альперіна, якого підозрювали в спробі дати співробітнику НАБУ 800 тисяч доларів хабаря.

відео / фото