Підробка доказів стороною обвинувачення: за наслідками ухвали від 18.01.2024 у справі 991/8986/23

Семен Ханін
Семен Ханін
Адвокат ЮК «Амбер», к.е.н., заслужений юрист України, член Правління ААУ

 

Апеляційна скарга та доповнення до неї обґрунтована тим, що ухвала слідчого судді є незаконною, через неповноту судового розгляду, невідповідність висновків слідчого судді, викладеним в оскаржуваній ухвалі, фактичним обставинам кримінального провадження та істотне порушення кримінального процесуального закону, а тому підлягає скасуванню судом апеляційної інстанції виходячи з наступного:

- поза увагою слідчого судді залишилися доводи сторони захисту щодо фальсифікації стороною обвинувачення доказів на підтвердження обґрунтованості підозри;

- СТОРОНА ОБВИНУВАЧЕННЯ ПІДРОБИЛА рух коштів по розрахунковим рахункам компанії ……. Справжній рух коштів було отримано стороною захисту під час розгляду справи ….. про арешт майна…., вилученого під час обшуку за його місцем проживання.

Колегія суддів дійшла наступних висновків:

…..доводи апеляційної скарги, зокрема доводи щодо руху коштів по розрахунковим рахункам компанії….., не спростовують висновки слідчого судді щодо наявності достатніх підстав для задоволення клопотання детектива НАБУ про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою ….. та можуть бути, зокрема, перевірені в ході досудового розслідування чи судом під час судового розгляду кримінального провадження по суті.