соціальні послуги

Розширено можливості послуги з догляду за дитиною “муніципальна няня”: деталі

Дата: 12.07.2024 13:41

11 червня набрала чинності постанова Кабміну від 07 червня 2024 р. №664, якою розширено можливості послуги з догляду за дитиною “муніципальна няня”.

Детально про це розповідає Юридичний порадник для ВПО.

Уряд розширив категорії родин з дітьми, на яких поширюватиметься послуга "муніципальна няня"

Дата: 11.06.2024 10:02

Кабінет Міністрів України розширив категорії родин з дітьми, на яких поширюватиметься послуга “муніципальна няня”.

Відповідно до оновленої постанови, розширюються категорії дітей, на які поширюватиметься послуга, а саме:

Надання послуг із соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей - Кабміном внесено зміни

Дата: 06.06.2024 08:17

Кабмін України вніс зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту із запровадження договірної форми надання соціальної послуги із соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей під час несення військової служби у підрозділах ЗСУ. 

Для соціально вразливих громадян служба зайнятості впроваджує надання соціальних послуг за принципом «Єдиного вікна»

Дата: 26.05.2024 14:31

Ветерани, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі категорії населення зможуть отримати комплексну підтримку в одній установі - центрі зайнятості.

Про це повідомили в Державна служба зайнятості.

Громадяни, які звернуться по допомогу, матимуть доступ до таких послуг як:

Чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми, які доступні на порталі ДІЯ: хто має право на отримання та як подати заявку?

Дата: 28.01.2024 21:09

Протягом 2023 року в Україні удосконалювалась система підтримки для сімей з дітьми, зокрема і шляхом цифровізації виплат соціальної допомоги. Так, на порталі ДІЯ стали доступними чотири види соціальної допомоги.

Як повідомили в Мінсоцполітики сервіс орієнтований як на тих, хто вперше звертається за призначенням допомоги так і на тих, хто планує переоформлення у зв’язку з закінченням терміну призначення.

Які соціальні послуги можна отримати через онлайн-ресурси повідомили в Мінреінтеграції

Дата: 25.09.2023 18:28

Для отримання багатьох державних послуг діють доступні цифрові сервіси. Мінреінтеграції підготувало підбірку, яка допоможе заощадити час і не стояти у чергах до державних установ.

1. Отримати довідку ВПО й оформити допомогу на проживання можна за посиланням.

Допомогу на оздоровлення деяких категорій дітей можна отримати без відвідування органів соцзахисту

Дата: 11.07.2023 09:23

Сім’ї, де є діти з інвалідністю, або багатодітні сім’ї з дітьми віком від 7 до 18 років з-поміж малозабезпечених можуть отримати допомогу на оздоровлення дистанційно.

Для таких категорій у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Київській областях запроваджено пілотний проєкт - фінансову допомогу для придбання путівки на оздоровлення вони можуть отримати без відвідування управлінь соцзахисту.

Варто знати! Корисні онлайн-сервіси для отримання соціальних послуг в Україні

Дата: 20.06.2023 15:12

У Міністерстві соціальної політики України нгадали, що для отримання багатьох соціальних послуг, державою створено прості і доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги у декілька кліків.

Зокрема, онлайн можна:

У Мінсоцполітики роз'яснили, як користуватись Реєстром надавачів соціальних послуг

Дата: 17.06.2023 14:05

В Україні з 16 лютого 2023 року в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери було впроваджено розділ Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, що забезпечує накопичення, зберігання та використання даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством.

Так, юридичні особи та ФОП, які надають соціальні послуги, та хочуть подати документи до Реєстру, як надавачі, мають виконати відповідні кроки:

Підписка на соціальні послуги