тарифи

Рынок электроэнергии: с 1 января новые договора и новые тарифы

С 1 января 2019-го украинцы должны будут заключать договоры сразу с двумя компаниями, с непосредственно поставщиком и оператором сети. Дело в том, что рынок предполагает разделение функций. Обслуживать сети и поставлять электроэнергию должны разные компании. Это сделано для того, чтобы инфраструктурой мог воспользоваться любой поставщик, а не только тот, кому принадлежат сети.

Что будет с тарифами?

В мінсоцполітики заявили про здорожчання тарифів на тепло та гарячу воду

Як відомо на днях голова Кабміну Володимир Гройсман повідомив українцям, що ціна на газ для населення підвищиться на 23,5 % вже з 1 листопада цього року.

В свою чергу глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв зазначив що, незважаючи на таке підвищення, вартість газу в Україні продовжує залишатися набагато меншою, ніж в країнах Європи(!!!), однак забув нагадати, що наша держава є найбіднішою в Європі та з найнижчим рівнем доходів.

Укртелеком підвищує тарифи: скільки доведеться платити українцям

З 1 листопада цього року вартість стаціонарного зв’язку виросте на 14%.

Таке рішення було прийнято Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Ще на початку червня Укртелеком запропонував на розгляд комісії підвищення тарифів на зв’язок. Компанія пропонує провести цей процес в два етапи: збільшення вартості зв’язку для населення на 14% розпочати з 1 листопада по 31 грудня 2018 року, а вже з 1 січня 2019 року зрівняти тарифи між містянами і селянами збільшивши вартість на 10, 5%.

Подорожание проезда в Киеве - Кличко подписал распоряжение

Киевская городская государственная администрация подписала распоряжение о повышении тарифов в общественном транспорте столицы с 14 июля.

Как пишет «Слово и Дело», об этом в четверг, 12 июля, сообщает пресс-служба ведомства.

Так, пассажиры, которые регулярно пользуются общественным транспортом и бесконтактными картами, будут иметь возможность платить за 1 поездку в метрополитене от 6,50 гривен (в случае единоразового приобретения 50 поездок). Разовый же билет будет стоить 8,00 гривен.

З 15 липня очікується збільшення тарифів на проїзд в громадському транспорті м. Києва

На сайті КМДА оприлюднено проект Розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

Згідно цього Розпорядження, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом, фунікулером, метрополітеном буде коштувати 8 гривень.

У разі використання безконтактної картки з відновлюваним ресурсом (це стосується тільки метрополітена), ціна буде дещо дешевша.

При одноразовому придбанні:

- 10-19 поїздок - 7,70 грн за одну поїздку;

«Укрзалізниця» найближчим часом планує підвищити ціни на квитки

«Укрзалізниця» найближчим часом планує підвищити ціни на квитки майже на всі потяги. Відповідний наказ знаходиться на реєстрації в Мін’юсті.

Документ передбачає двоетапне зростання тарифів – щоразу на 12 відсотків, повідомляє УНН.

Тарифи будуть проіндексовані у всіх категоріях поїздів та вагонів, крім вагонів 1-го класу потягів «Інтерсіті+». Також проіндексують тарифи на перевезення багажу і вантажобагажу на 100 відсотків. Таким чином, тарифи зростуть удвічі.

З 1-го травня зростуть ціни на газ для промисловості

 «Нафтогаз» з 1 травня підвищує мінімальні ціни на газ для промспоживачів на 5,5% - до 9143 грн за 1 тис. куб. м.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з 1 травня 2018 року підвищує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 5,5% порівняно з квітнем - до 9142,8 грн з 8670 грн за 1 тис. кубометрів, йдеться в повідомленні компанії.

Теґи

Деякі місцеві органи влади завищують тарифи на тепло - НКРЕКП

Деякі органи місцевого самоврядування встановлюють необґрунтовано завищенні тарифи на тепло для населення. Про це повідомили у НКРЕКП, передає УНН.

Галерея