легалізація зброї

Прийнято за основу проект Закону "Про право на цивільну вогнепальну зброю"

Дата: 23.02.2022 12:14

Як повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України народними депутатами прийнято за основу проект Закону України "Про право на цивільну вогнепальну зброю"

Метою законопроекту є посилення дотримання режиму законності в питаннях визначення правового режиму власності на зброю, закріплення основних прав та обов'язків громадян і юридичних осіб щодо виробництва, набуття, володіння, розпорядження та використання зброї і боєприпасів, врегулювання інших суспільних відносин, що безпосередньо з цим пов'язані.

Люди повинні мати право на зберігання короткоствольної зброї – не носіння: Резніков про легалізацію "вогнепалів"

Дата: 19.02.2022 11:12

Міністр оборони Олексій Резніков дав інтерв'ю РБК-Україна.

Окрім питань щодо загроз повномасштабної війни з РФ, обороноздатості української армії, власного озброєння та допомоги від західних країн, міністра запитали його позицію відносно легалізації зброї для самозахисту цивільних осіб або впровадження швейцарської моделі, з урахуванням того, як у нас ростуть сили тероборони, коли її учасники зможуть вдома зберігати бойову зброю?

Легалізація зброї: коли в Україні легалізують вогнепальну зброю

Дата: 30.12.2021 00:14

Питання легалізації вогнепальної зброї впирається в позицію більшості Верховної ради. Чи буде успішною нова спроба в 2022 році?

 

Законопроєкт № 5708 "Про право на цивільну вогнепальну зброю" внесли у Верховну Раду ще у червні. Однак до кінця 2021 року парламент так і не встиг його розглянути. Те ж стосується і інших законопроектів.

Рада розгляне законопроект про надання адвокатам права на травматичну зброю

Дата: 26.09.2021 17:35

Верховна Рада включила в порядок денний проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо гарантій адвокатської діяльності № 4612 від 19.01.2021.

Підписка на легалізація зброї