Вартість комунальних послуг з 1 червня: уряд ухвалив остаточне рішення

Дата: 19.05.2022 10:17

Уряд ухвалив остаточне рішення щодо вартості комуналки з 1 червня. Як запевняють чиновники тарифи на комунальні послуги залишаться незмінними, принаймні, на найближчі місяці.

 

Тарифи на газ залишаться такими, як були у постачальників до війни. В Україні не було єдиного тарифу на газ, і всі споживачі мали змогу обрати собі компанію-постачальника із прийнятними цінами.

Так, у компанії Нафтогаз, до якої перейшло багато споживачів, тариф на газ становить 7,96 грн/кубометр. Не багатьом він відрізняється і у великого загону регіональних компаній, що належать до групи Твій Газзбут. У цих компаній тариф на газ дорівнює 7,99. Таким чином, переважно для українських побутових споживачів тариф на газ залишиться близько 8 гривень за кубометр. Пільгова вартість газу діятиме і для підприємств критичної інфраструктури.

Що стосується тарифів на електроенергію для населення, то щодо них прийняли рішення ще у 2022 році. Тоді було вирішено їх "заморозити", принаймні, на півроку. Таким чином, тарифи на електроенергію залишилися незмінними: 1,44 грн/кВт-годину при розмірі споживання до 250 кВт-годин та 1,68 грн/кВт-годину при розмірі споживання понад 250 кВт-годин.

Тарифи на воду встановлюють самі місцеві водоканали, проте затверджує їх НКРЕКУ. Поки що жодних відомостей про зміни у тарифах на водопостачання не було.

apostrophe.ua