Всесвітньо відомий дослідник випадків геноциду, професор Семюел Тоттен шукає свідчення українців

Дата: 03.01.2024 19:15

Один з кращих у світі спеціалістів з теми геноциду професор Семюел Тоттен (Samuel Totten) збирає свідчення, завдяки яким дії росії щодо України можна буде офіційно визнати геноцидом.

Про це у фейсбук розповів асистент професора Назарій Петрів, передає Духовна велич Львова.

Свого часу Семюел Тоттен допоміг світу довідатись про геноцид у Руанді та Південному Судані. Зараз він досліджує геноцид, влаштований росіянами в Україні.

Зокрема професор шукає історії людей, які пережили окупацію, погрози з боку окупантів чи військових, які повернулися з поля бою, історії військових та цивільних, які побували у російському полоні чи були викрадені, історії батьків/ дітей, які були викрадені росіянами з території України. 

"Можливо серед ваших знайомих є ті, хто міг би розповісти світу про пережитий власний досвід" - пише Назарій Петрів.

Він додав, що писати можна на електронну пошту: lighthouse911lviv@gmail.com або йому у Фейсбук профіль - Назарій Петрів.

Довідково:

Семюел Тоттен — почесний професор Університету Арканзасу, США. Він автор багатьох наукових праць та книг із питань геноциду. Має багатий викладацький досвід, працював в Проекті Держдепу США з документування звірств геноцидів. Проводив дослідження геноцидів у Руанді та геноциду, здійсненого урядом Судану в Дарфурі.