воєнні злочинці

Знущання над українськими військовополоненими: в ОГП зафіксували два військових злочини росіян

Дата: 04.06.2024 11:50

Начальник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Юрій Бєлоусов розповів Радіо Свобода про розслідування, розпочате після поширення в інтернеті відео з жорстоким поводженням з військовополоненими.

Зокрема, 2 червня прокурори Харківської обласної прокуратури розпочали розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Підписано Конвенцію про міжнародне співробітництво в розслідуванні та покаранні за злочини проти людяності та воєнні злочини

Дата: 15.02.2024 10:09

Підписано Любляно-Гаазьку Конвенцію про міжнародне співробітництво в розслідуванні та притягненні до відповідальності за злочин геноциду, злочини проти людяності, воєнні злочини та інші міжнародні злочини.
 
Про це повідомили в Міністерстві юстиції України.

Всесвітньо відомий дослідник випадків геноциду, професор Семюел Тоттен шукає свідчення українців

Дата: 03.01.2024 19:15

Один з кращих у світі спеціалістів з теми геноциду професор Семюел Тоттен (Samuel Totten) збирає свідчення, завдяки яким дії росії щодо України можна буде офіційно визнати геноцидом.

Про це у фейсбук розповів асистент професора Назарій Петрів, передає Духовна велич Львова.

Свого часу Семюел Тоттен допоміг світу довідатись про геноцид у Руанді та Південному Судані. Зараз він досліджує геноцид, влаштований росіянами в Україні.

Від початку повномасштабної війни слідчими поліції зафіксовано понад 102 тис. воєнних злочинів рф

Дата: 11.12.2023 15:27

Україна вже більш як 21 місяць протистоїть повномасштабній збройній агресії росії і за цей час слідчі поліції зафіксували понад 102 тисячі воєнних злочинів рф.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час онлайн виступу на засіданні G7.

Після відео з розстрілом беззбройних військовослужбовців ЗСУ розпочато досудове розслідування

Дата: 03.12.2023 11:05

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Даталі повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Європол допомагатиме розслідувати міжнародні злочини росії проти України

Дата: 24.11.2023 15:12

Розслідуванням міжнародних злочинів росії проти України займатиметься спеціально створена оперативна робоча група (OTF).

Про це повідомляє офіційний сайт Європолу.

Її мета – ідентифікувати підозрюваних та їхню причетність до ймовірних воєнних злочинів, злочинів проти людяності чи злочинів геноциду. Ідентифікація відбуватиметься шляхом збору й аналізу інформації з відкритих джерел.

Українські журналісти та активісти вже ідентифікували 182 тисячі російських воєнних злочинців

Дата: 15.11.2023 17:51

Журналісти "Слідства.Інфо" та активісти громадської організації "Антикорупційний штаб" ідентифікували вже 182 тисячі російських воєнних злочинців, причетних до війни проти України.

Як повідомив в ефірі Українського Радіо голова правління ГО "Антикорупційний штаб" Сергій Миткалик, він та його колеги послуговуються журналістськими розслідуваннями, соцмережами, відкритими джерелами інформації про російських військових, котрі як окупанти заходили на територію України.

Спецбаза МВС «Воєнний злочинець»: вже внесено дані про 240 тисяч осіб, які беруть участь у війні проти України

Дата: 29.10.2023 09:59

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час зустрічі глав МВС країн Балтії, Польщі, України, Фінляндії та Норвегії у Вільнюсі поінформував партнерів, що наразі слідчими зафіксовано понад 98 тисяч воєнних злочинів вчинених армією рф на території України.

Національною поліцією була створена спецбаза «Воєнний злочинець», куди вже внесені дані про 240 тисяч осіб, які беруть участь у війні проти України.

За час війни у МВС ідентифікували понад 232 тисячі військових злочинців та зрадників

Дата: 06.08.2023 14:04

У Національній поліції України створили інформаційну базу для обліку усіх воєнних злочинців рф, представників незаконних збройних формувань та колаборантів. Усі ідентифіковані особи проходять за кримінальними провадженнями.

Особлива увага приділяється збору інформації про росіян, які заходили зі зброєю на територію України.

Воєнні злочини росії: задокументовано понад 95 тисяч злочинів, 53 особи засуджено

Дата: 16.07.2023 09:14

Генеральний прокурор України Андрій Костін розповів про результати роботи Офісу Генпрокурора в сфері документування та розслідування воєнних злочинів рф.

Як повідомив Генпрокурор, найбільші виклики існують саме при розслідуванні цих злочинів, оскільки їх велика кількість.

Але результати є.

Зокрема, за словами Андрія Костіна, вже понад 50 військовослужбовців рф отримали вироки в українських судах, що стало можливим завдяки, зокрема, великій підтримці міжнародних партнерів.

Підписка на воєнні злочинці