"єДопомога" - пенсіонери, які постраждали від війни, можуть оформити заявку на отримання фінансової допомоги

Дата: 03.08.2022 09:47

У рамках діяльності Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, пенсіонери, які постраждали від війни та не є переміщеними особами, можуть оформити заявку на отримання фінансової допомоги від ООН через платформу «єДопомога».

Як повідомила екс-міністр соціальної політики Марина Лазебна, у рамках цієї програми фінансову виплату у розмірі 6660 грн (по 2220 грн на місяць) вже отримують майже 65 000 осіб.

Як подати заявку через платформу «єДопомога»:

  1. Зайдіть на сайт «є Допомога» та виберіть розділ «Виплата від міжнародних організацій».
  2. Натисніть кнопку “Заповнити заявку на допомогу”.
  3. Виберіть соціальний статус «Пенсіонер», поставивши позначку у потрібній графі.
  4. Вкажіть свої особисті дані. Це ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (він же - індивідуальний податковий номер (ІПН), дату народження та номер телефону. Обов'язково поставте позначку навпроти пункту про згоду на обробку персональних даних).
  5. Вкажіть номер IBAN (номер банківського рахунку). Якщо його немає – виберіть пункт «Відсутня карта». У такому разі можливо буде отримати гроші через Укрпошту.

Зазначимо, що рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації і пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї тощо.