ЄСПЛ

По слідах ухвали (щодо скасування арешту майна) слідчого судді ВАКС, а саме у відмові у задоволені клопотання

1) В ухвалі слідчий суддя зазначає: «Так, будь-яке обмеження власності повинно здійснюватися, зокрема, на умовах, передбачених законом». Далі слідчий суддя зазначає наступне: «Питання, які порушує сторона захисту у доповненнях до клопотання, зокрема, щодо виду призначення експертизи, строків її проведення, переліку питань поставлених на експертизу не є предметом судового контролю під час розгляду клопотання про скасування арешту майна».

З цим важко погодитись.

Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти російської федерації: деталі

Дата: 27.06.2022 21:37

Український бізнесмен, засновник і акціонер групи System Capital Management (SCM) Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти російської федерації щодо вжиття термінових заходів і компенсації збитків у зв’язку з блокадою, мародерством, знищенням і перенаправленням потоків зернових і металів із боку росії.

Про деталі розповіли у SCM.

Бізнесмен заявив про подання позову щодо компенсації за грубі порушення його прав власності під час неспровокованої воєнної агресії росії проти України.

Асоціація правників України запрошує юристів до складу експертної групи зі стратегічних проваджень в Європейському суді з прав людини

Дата: 22.06.2022 20:37

Асоціація правників України (АПУ) запрошує юристів, які спеціалізуються на захисті прав та свобод людини і мають досвід звернення до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), до участі в експертній групі зі стратегічних проваджень в ЄСПЛ.

Європейська конвенція з прав людини (Конвенція) передбачає інструменти притягнення Російської Федерації (РФ) до відповідальності за злочини, вчинені на території України. Не зважаючи на виключення РФ зі складу Ради Європи, РФ є відповідальною за Конвенцією за всі порушення прав людини, вчинені до 16 вересня 2022 року.

Підписка на ЄСПЛ