банківські картки

За що банк може заблокувати вашу карту?

Дата: 29.03.2024 13:27

 

Підозра щодо здійснюваних операцій — привід для банківської установи заблокувати картку. А ось причини такого рішення можуть бути різними. 

Якщо власник картки отримав більше, ніж встановлена межа його офіційно вказаних у банку доходів; якщо на особистий рахунок приходить багато платежів від різних людей протягом короткого проміжку часу; якщо певну велику суму на карті дроблять і направляють на декілька рахунків тощо — такі операції будуть здаватися автоматичним системам підозрілими.

Обмеження безготівкових переказів грошей для українців: в НБУ відповіли чи будуть запроваджувати обмеження

Дата: 10.02.2024 12:53

Національний банк України наразі не встановлював жодних обмежень щодо переказів коштів з картки на картку фізичними особами, а якщо такі обмеження будуть - вони не торкнуться звичайних українців.

Про це повідомив член Ради Нацбанку Василь Фурман в ефірі телемарафону "Єдині новини".

За його словами, обмеження розглядають у рамках комплексної боротьби з тіньовою економікою.

НБУ готує обмеження карткових переказів: кого це може торкнутися?

Дата: 09.02.2024 10:03

Національний банк України напрацьовує проект рішення про обмеження карткових переказів і запровадження граничних лімітів переказу готівки через термінали самообслуговування.

Про це повідомили як заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова так і голова комітету Верховної Ради з питань фінансів Данило Гетманцев.

Чи будуть оподатковуватися ПДФО надходження на карту фізособи?

Дата: 10.01.2024 19:25

 

Досі не вщухають спори щодо того, чи будуть оподатковувати усі доходи на картки громадян, чи не будуть.

Нагадуємо в опублікованій нещодавно Нацстратегії доходів є пункт 4.2.3(b): «Впровадження заходів, спрямованих на безпеку використання даних та доступ до інформації про обсяг та обіг коштів платників податків на їх рахунках у банках». Про цей момент вже говорили у мережі і зазначали у відповідях вище – реформа ДПС, коли відбудеться розкриття банківської таємниці, але отримані дані будуть зашифровані.

Податки за переказ з карти на карту: що змінилось?

Дата: 08.01.2024 17:12

 

Оподаткування переказів з карти на карту у розмірі 18% згідно Національної стратегії доходів. Міністерство фінансів та Гетьманцев спростували інформацію але чи дійсно все так просто? Насправді у вже чинному податковому кодексі такі перекази мали б оподатковуватися.

Деталі дивіться у відео YANKIV:

 

У Мінфіні спростувують інформацію щодо 18% податку з надходжень на картку фізособи

Дата: 01.01.2024 21:47

У тексті Національної стратегії доходів України відсутні заходи щодо оподаткування надходжень на картку фізичної особи. Некоректні висновки з цього питання могли бути зроблені на основі інформації з розділу 4.3.1 "Реформа спрощеної системи оподаткування: Всі доходи фізичних осіб отримані поза межами підприємницької діяльності, крім тих, що прямо передбачені Податковим кодексом України, підлягатимуть оподаткуванню за загальною ставкою податку на доходи фізичних осіб, передбаченою Податковим кодексом України".

Однак, як повідомили в Мінфіні, насправді це означає, що:

Карта для социальных выплат и зарплат: почему стоит выбрать Райф

Дата: 18.12.2023 15:55

В современном мире, где время – это деньги, управление финансами должно быть простым, удобным и выгодным. Райффайзен Банк предлагает решение, которое сочетает в себе все эти качества – дебетовые карты. Это не только способ хранения ваших средств, но и мощный инструмент для управления личными финансами.

Штрафи за переказ з карти на карту через інформацію фінмоніторингу

Дата: 09.10.2023 09:43
  • Про штрафи за перез з карти на карту
  • Обмін інформацією між фінмоніторингом і податковою
  • Податкова отримає інформацію про не сплачені податки
  • Про рейд податківців на бізнес

 

YANKIV - налоги и суды

Чи поширюються готівкові обмеження на розрахунки банківською картою?

Дата: 21.09.2023 14:04

Обмеження за граничною сумою розрахунків не поширюються на розрахунки, що проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів.

Відповідно до п. 6 розд. ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку № 148 (із змінами, далі – Положення № 148), суб'єкти господарювання мають право здійснювати готівкові розрахунки протягом одного дня за одним або декількома платіжними документами:

Підписка на банківські картки