фріланс

Медійники на війні: які гарантії мають журналісти-фрілансери, які працюють у зоні бойових дій?

Дата: 05.01.2024 15:12

Журналісти-фрілансери, які не є штатними співробітниками редакцій, переважно працюють на війні без страховки через високу вартість останньої.

Тож які гарантії мають медійники, які працюють у зоні бойових дій?

На це запитання відповідає юрист Даніл Сербін, IBC Legal Services, пише Дніпропетровська Обласна Організація НСЖУ.

Чи потрібно укладати трудовий договір з фрілансерами?

Дата: 02.09.2022 08:16

 

Трудовий договір з нефіксованим робочим часом - це особливий вид трудового договору, умовами якого не встановлено конкретний час виконання роботи, обов'язок працівника виконувати яку виникає виключно у разі надання роботодавцем передбаченої цим трудовим договором роботи без гарантування того, що така робота буде надаватися постійно, але з дотриманням умов оплати праці.

Трудові відносини з фрілансерами - що передбачає закон

Дата: 11.08.2022 18:55

9 серпня опубліковано Закон № 2421-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом». Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

З 10 серпня фрілансери можуть укладати трудові договори з нефіксованим робочим часом

Дата: 11.08.2022 11:37

З 10 серпня змінюються підходи до організації роботи фрілансерів. Відтепер особи, які звикли виконувати завдання одразу для декількох замовників за цивільно-правовими угодами, отримали право оформлюватися на умовах трудових договорів з нефіксованим робочим часом.

Новий тип договорів може зацікавити як працівників, так і роботодавців, враховуючи одразу декілька переваг:

Новини для фрілансерів: депутати ухвалили відповідний Закон

Дата: 20.07.2022 07:34

Депутати ухвалили Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості (проект №5161), який вводить поняття «трудовий договір з нефіксованим робочим часом».

Роботодавець самостійно визначатиме необхідність та час залучення працівника до роботи, обсяг роботи та в передбачений трудовим договором строк погоджуватиме з працівником режим роботи та тривалість робочого часу.

Підписка на фріланс