оформлення субсидії

Як ВПО оформити житлову субсидію?

Дата: 11.11.2024 20:38

Якщо сума усіх платіжок (в межах встановлених соціальних нормативів споживання послуг) вища за обов’язковий платіж, ВПО, які через бойові дії змушені були виїхати в інші регіони країни, потенційно можуть отримати субсидію на житлово-комунальні послуги.

Розмір субсидії розраховується індивідуально для кожного домогосподарства. Він напряму залежить від доходів родини: чим менші доходи, тим більшу частину витрат оплатить держава.

При призначенні житлової субсидії до сукупного доходу не враховується допомога на проживання, що надається ВПО!

Як оформити житлову субсидію без відвідування Пенсійного фонду?

Дата: 23.10.2024 18:30

Українцям доступна можливість подати документи онлайн, не виходячи з дому, - повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Це можна зробити через портал Дія або через онлайн кабінет чи мобільний застосунок Пенсійного фонду України.

Що треба знати про субсидію?

Дата: 17.10.2024 14:52

Субсидія — це допомога від держави, яку надають людям, щоб частково або повністю оплатити певні витрати. Найчастіше субсидії дають на оплату комунальних послуг (газ, вода, електрика, опалення). Держава покриває частину витрат, а людина платить решту.

Детальніше про те хто може її отримати, які документи потрібні та куди з ними звертатись — розповідають юристи системи безоплатної правничої допомоги.

Хто може оформити субсидію:

  • людина з осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;

У Мінсоцполітики роз'яснили, хто в Україні може оформити субсидію

Дата: 06.10.2024 10:03

Субсидія надається, якщо домогосподарство має сплачувати за комунальні послуги більше, ніж визначений для них обов’язковий платіж.

У Мінсоцполітики додали, що платіж розраховується індивідуально для кожного домогосподарства і залежить від середньомісячного сукупного доходу на одну особу.

Чи впливає отримання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення на призначення і розмір субсидії?

Дата: 19.09.2024 12:19

До сукупного доходу включаються заробітна плата; грошове забезпечення військовослужбовців; пенсія; стипендія (крім соціальної, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування); соціальні виплати, зокрема, пільги на оплату ЖКП, придбання твердого палива та скрапленого газу; допомога по безробіттю, інші страхові виплати; грошові перекази, отримані з-за кордону; дивіденди від цінних паперів; кошти, отримані особою від оренди землі, продажу майна тощо.

Як оформити житлову субсидію непрацюючому пенсіонеру: перелік документів

Дата: 06.08.2024 09:08

Якщо непрацюючий пенсіонер зареєстрований і проживає у житловому приміщенні один, необхідно подати лише заяву та декларацію (за встановленими формами).

Якщо разом з ним у житловому приміщенні зареєстровані інші особи, які фактично не проживають за місцем реєстрації, до заяви і декларації додатково подаються документи, що підтверджують непроживання  у житловому приміщенні таких осіб. 

Це можуть бути: 

Хто в Україні може оформити субсидію і як це зробити?

Дата: 03.06.2024 22:15

У зв'язку зі збільшенням тарифів актуальним постає питання оформлення субсидії на комунальні послуги.

Міністерство соціальної політики розповідіє хто може отримати субсидію і що для цього потрібно.

Субсидія надається особам зі складу домогосподарства, якщо вони сплачують за комунальні послуги більше, ніж визначений для них обов’язковий платіж. 

Оформити житлову субсидію може:

Скількох осіб врахують при призначенні субсидії, якщо з трьох прописаних двоє за кордоном?

Дата: 25.04.2024 11:17

Питання:

Скільки осіб буде враховано при призначенні субсидії, якщо з трьох прописаних у квартирі членів сім’ї, двоє перебувають за кордоном?

Відповідь:

До складу домогосподарства включаються всі особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, крім тих членів домогосподарства, які перебувають за кордоном понад 60 днів на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Як оформити житлову субсидію непрацюючому пенсіонеру: перелік документів

Дата: 11.03.2024 19:18

Якщо непрацюючий пенсіонер зареєстрований і проживає у житловому приміщенні один, для оформлення житлової субсидії необхідно подати лише заяву та декларацію (за встановленими формами).

Якщо разом з ним у житловому приміщенні зареєстровані інші особи, які фактично не проживають за місцем реєстрації, до заяви і декларації додатково також подаються документи, що підтверджують непроживання  у житловому приміщенні таких осіб. 

Це можуть бути: 

Підписка на оформлення субсидії