Нацполіція вилучила рекордну партію метадону на 2 млн. дол. Наркоділки затримані

Дата публікації: ср, 04/22/2020 - 20:26

Співробітники Національної поліції України затримали зловмисників, які займалися виготовленням метадону та психотропних речовин в двох лабораторіях, і його подальшим збутом в Україні і за кордоном як оптовими партіями через Інтернет-магазини, так і в роздріб через мобільні додатки і закладки.

До складу угруповання входило 26 осіб з чітко розподіленими ролями: організатори, «хіміки», які виготовляли наркотики, фасувальники, закладники, оператори, приймали замовлення, бухгалтери та особи, які обналічували кошти від продажу метадону. Всі вони - молоді люди у віці від 23 до 34 років, жителі Києва та Київської області. Організатори наркобізнесу - давно знайомі між собою, дружать і навіть стали кумами.

Під час слідчих дій вилучено понад 50 кілограмів метадону (на 2 мільйони доларів США), більше 10 кілограмів мефедрона, таблетки димедролу, шишки конопель, прекурсори та складові для виготовлення понад 500 кілограмів метадону, лабораторне обладнання (при цьому одна з нарколабораторій обладнана виключно під виготовлення метадону), пакети для фасування, банківські картки, мобільні телефони, карти пам'яті, чотири одиниці зброї, патрони та 18 автомобілів.

Як зазначив глава Нацполіціі Ігор Клименко, вилучена партія метадону є найбільшою партією, яка вилучалася в історії незалежної України.

Відео Національна поліція України

відео / фото галерея