соцдопомога

У яких випадках діти можуть претендувати на тимчасову державну допомогу?

Дата: 07.08.2023 17:31

Тимчасова державна допомога призначається дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів або проживання їх невідомо.

Механізм надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідомо, передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2022р. "Призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідомо".

Виплати по догляду за людиною похилого віку: хто має право на таку допомогу?

Дата: 28.05.2023 18:30

Догляд за людиною похилого віку може оплачуватися державою. Право на виплати має родич, який таку людину доглядає. При цьому він має відповідати критеріям отримання таких виплат.

Правила виплати допомоги з догляду за людиною похилого віку регламентовані урядовою постановою №859.

Громадяни, що доглядають родичів, які не здатні самі про себе подбати, можуть отримувати фінансову допомогу від держави. Проте, право на виплати мають лише ті українці,для яких догляд за літніми та немічними людьми не входить до кола їхніх професійних обов'язків.

Як, перебуваючи за кордоном, дистанційно відмовитися від отримання різних видів соцдопомоги в Україні

Дата: 26.05.2023 13:43

У Мінсоцполітики розповіли, як, перебуваючи за кордоном, дистанційно відмовитися від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

В Україні працюють центри соціально-психологічної підтримки UNFPA: де можна отримати допомогу?

Дата: 24.04.2023 19:40

Міжнародні організації продовжують надавати допомогу українцям, які вимушено покинули свої домівки. Серед них UNFPA (Фонд Народонаселення ООН в Україні), фахівці якого здійснюють соціально-психологічну підтримку у спеціальних центрах.  
 

Соціальна допомога та забезпечення українським жінкам при народженні дитини у країнах ЄС

Дата: 06.02.2023 10:32

У країнах ЄС жінки, в тому числі і українки, які отримали статус тимчасового захисту, при народженні дитини мають право на різні види соціальної підтримки.

Соцпортал пише, що при народженні дитини, загалом в ЄС жінки мають право на такі соціальні допомоги:

Уряд затвердив порядок надання гуманітарної допомоги цивільному населенню під час війни

Дата: 05.02.2023 10:03

Кабмін України затвердив порядок надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні, яким визначено механізм надання допомоги за рахунок коштів, що надійшли на поточний рахунок Мінсоцполітики.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram.

Зокрема, було внесено зміни до постанови КМУ від 07.03.2022 N 220 «Питання надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні».

З 1 січня 2023 року в Україні зміниться схема виплат деяких видів соцдопомоги: деталі

Дата: 25.12.2022 09:57

З 1 січня 2023 року в Україні буде скасовано автоматичні нарахування для деяких видів соціальної допомоги.

Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

Так, українцям потрібно буде звертатися до відповідних органів і подавати заяву на продовження виплат.

Зокрема, зміни стосуються таких видів допомоги, як:

Міжнародна допомога для українців - заступник міністра соцполітики розповів про роботу платформи єДопомога

Дата: 22.07.2022 09:54

Заступник міністра соцполітики Костянтин Кошеленко розповів про допомогу українцям під час війни та роботу платформи єДопомога.

Через війну мільйони українців втратили свої домівки та були вимушені тікати зі свої міст. Майже три мільйони громадян України вимушено стали внутрішньо переміщеними особами. Багато людей втратили роботу та засоби для існування.

Мінветеранів готує новий законопроєкт щодо соціальної підтримки українських Захисників

Дата: 12.07.2022 08:26

Міністерство у справах ветеранів України працює над підготовкою нового законопроєкту щодо соціальної підтримки українських Захисників та Захисниць.

Про це повідомляє Арміяinform з посиланням на слова першого заступника Міністра у справах ветеранів Олександра Порхуна під час інформаційного марафону національних телеканалів.

Внутрішнім переселенцям буде простіше зареєструватися та отримати виплати – Ірина Верещук

Дата: 02.07.2022 13:04

Віце-прем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила у Телеграм, що держава продовжує працювати над вирішенням проблем переселенців.

Зокрема, Верховна Рада прийняла закон №7310, направлений на спрощення та пришвидшення видачі ВПО свідоцтв про народження та смерть.  

Також, Уряд прийняв постанову, яка спрощує та пришвидшує постановку ВПО на облік та отримання соціальних виплат. 

Підписка на соцдопомога