ТОВ

Спрощено процес реєстрації підприємств та отримання будівельних документів

Кабмін спростив процес реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та зміну їхніх статутів. Також уряд спростив процес реєстрації декларації про готовність будівництва.

Порядок продажу частки в ТОВ нерезидентом

В Україні юридичними особами можуть володіти як резеденти, так і нерезеденти України. Інколи потрібно здійснити продаж частки в ТОВ нерезидентом. В статті розказується покроково як продати частку в Товаристві з обмеженою відповідальністю нерезедетом, не важливо чи це фізична особа, чи юридична.

Продаж частки в ТОВ нерезедетом – підготовка

Першим етапом для реалізації продажу є підготовка, зокрема, підготовка документів. Для того, аби провести цю операцію потрібно настуні документи:

Змінено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Міністерством юстиції України наказом від 29.12.2018 № 4146/5 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» (далі — Наказ № 4146/5) внесено зміни, зокрема, до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженому наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 № 200/28330 (далі — Порядок), а саме: уточнено особливості проведення державної

До закону про ТОВ і ТДВ хочуть внести зміни

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 9351 про внесення змін до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Проект Закону передбачає внесення змін Закону, якими пропонується удосконалити положення щодо:

Чи може директор підприємства працювати на безоплатній основі: законодавство та судова практика

1 січня 2017 року ознаменувалось початком періоду зростання мінімальної заробітної плати українцям вдвічі. Такого збільшення (у процентному співвідношенні) не було, починаючи з 2000 року.

Очевидно, що зростання навантаження на фонд заробітної плати підприємств негативно вплинуло на їх діяльність, що призвело до масового закриття юридичних осіб різних організаційно-правових форм та звільнення працівників.

Професійний "ліквідатор" підприємств. Хто це і чи можна йому довіряти?

У Валерія Нечитайла — 249 компаній. Він не видатний бізнесмен. Він — професійний ліквідатор.

Ми знайшли людину, яка володіє більшим числом компаній, ніж Порошенко, Фірташ і Коломойський разом узяті. Виявилося, що ця людина — професійний ліквідатор.

Ідея позбутися від компанії за один день звучить привабливо, але має ризики. В основному мова йде про репутацію.

Валерій Нечитайло переписує на себе компанії клієнтів. Зараз у нього — 249 компаній. Це більше, ніж у Порошенка, Фірташа і Коломойського разом узятих.

Совместный бизнес: почему конфликтуют партнеры и как договариваться

Каждая бизнес-лодка, в которой больше одного человека, рано или поздно ударяется о подводные камни конфликтов. Иногда они оказываются айсбергами, коварно затягивающими и саму лодку, и всех её пассажиров на дно. И, если раньше бизнес-лодки приходилось мастерить из подручных материалов, то сегодня  появляются новые подходы к построению устойчивого совместного бизнеса.

Почему конфликт неизбежен

СТАТУТ ТОВ: приведення у відповідність до нового законодавства

Комплексний аналіз норм законодавства, що стане чинним з 17.06.2018 року, тобто з моменту вступу в дію Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон) та змін, що вносить цей Закон у ряд нормативно-правових актів, свідчить про їх максимальну диспозитивність при укладанні основного документу товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) – Статуту.

Наразі визначимося з наступним:

Президент підписав закон про Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

Під час зустрічі влади з бізнесом Президент П. Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.

Галерея (відео/фото)