ТОВ

Мінюст запровадив функцію онлайн реєстрації ТОВ. Деталі

Дата публікації: пн, 07/15/2019 - 14:39

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю онлайн, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та веб-порталі Кабінету міністрів України в розділі «Електронні послуги».

Як нове законодавство вплинуло на діяльність ТОВ

Дата публікації: пн, 06/24/2019 - 16:03

Минув рік з дати набуття чинності новим Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який запровадив багато нововведень щодо регулювання діяльності ТОВ в Україні.

У рамках LHS Discussion Hub «Річниця Закону про ТОВ: перші підсумки» юристи-практики підбивали основні підсумки правозастосування цього Закону та обговорювали подальші напрями вдосконалення корпоративного законодавства, зазначається у прес-релізі Legal High School.

Теґи

Какие риски для компаний, которые не перерегистрировали свои уставы?

Дата публікації: пт, 06/21/2019 - 11:57

Предприниматели должны были перерегистрировать учредительные документы до 18 июня!

18 июня 2019 года вступила в силу отложенная часть нового закона «Об обществах с ограниченной ответственностью», которая обязывает все украинские ООО внести в свои уставы изменения в соответствии с нормами документа. До этого времени предприниматели могли пользоваться и старыми положениями, однако теперь их легитимность не очевидна.

Теґи

Спадкування корпоративних прав в ТОВ за новим законодавством

Дата публікації: ср, 06/19/2019 - 12:27

Нещодавно відбулося засідання Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права спільно з Комітетом з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України, де обговорили питання спадкування корпоративних прав. Поміж іншим, спікери обговорили Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (надалі – Закон або Закон про ТОВ), а саме – зміст та правозастосування статей 23 та 24, що регулюють питання спадкування корпоративних прав.


ІСТОРІЯ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО ТОВ В РОЗРІЗІ СПАДКУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ

СТАТУТ ПО-НОВОМУ: 17.06.2019 завершується термін внесення змін до статутів ТОВ та ТДВ

Дата публікації: пн, 06/03/2019 - 10:42

17 червня 2019 року завершується термін безкоштовного внесення змін до статутів товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Про це повідомила директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай.

«З метою адаптації державного законодавства до європейських стандартів було прийнято Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Протягом року з дня набуття чинності цим законом, тобто до 17 червня 2019 року, необхідно внести відповідні зміни до статутів суб’єктів господарювання», – розповіла Наталія Шамрай.

ООО должны обновить свои уставы до 17 июня 2019 года. Что будет с модельными уставами?

Дата публікації: ср, 05/29/2019 - 13:05

Закон «Об обществах с ограниченной и дополнительной ответственностью» вступил в силу 17.06.2018. Переходными положениями акта установлено, что в течение года со дня вступления в силу Закона положения уставов ООО и ОДО необходимо привести в соответствие новым требованиям.

В противном случае уставы ООО и ОДО, которые не соответствуют Закону, действуют в той части, что соответствует законодательству по состоянию на день вступления в силу этого Закона.

Спрощено процес реєстрації підприємств та отримання будівельних документів

Дата публікації: ср, 03/27/2019 - 15:43

Кабмін спростив процес реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та зміну їхніх статутів. Також уряд спростив процес реєстрації декларації про готовність будівництва.

Порядок продажу частки в ТОВ нерезидентом

Дата публікації: чт, 02/21/2019 - 15:09

В Україні юридичними особами можуть володіти як резеденти, так і нерезеденти України. Інколи потрібно здійснити продаж частки в ТОВ нерезидентом. В статті розказується покроково як продати частку в Товаристві з обмеженою відповідальністю нерезедетом, не важливо чи це фізична особа, чи юридична.

Продаж частки в ТОВ нерезедетом – підготовка

Першим етапом для реалізації продажу є підготовка, зокрема, підготовка документів. Для того, аби провести цю операцію потрібно настуні документи:

Змінено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, ФОП та громадських формувань

Дата публікації: чт, 01/17/2019 - 10:46

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Міністерством юстиції України наказом від 29.12.2018 № 4146/5 «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» (далі — Наказ № 4146/5) внесено зміни, зокрема, до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженому наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 № 200/28330 (далі — Порядок), а саме: уточнено особливості проведення державної

Галерея (відео/фото)