Рейтинг стран мира с наибольшими и с наименьшими минимальными зарплатами (инфографика)
Finance.ua опубликовал инфографику рейтинга стран мира с наибольшими и с наименьшими минимальными зарплатами:
Finance.ua опубликовал инфографику рейтинга стран мира с наибольшими и с наименьшими минимальными зарплатами:
В Україні середню заробітну плату вище 40 тис. грн, за даними одного з великих кадрових порталів, отримують національні менеджери, інформаційні директори, суперінтенданти.
Про це йдеться в статистиці work.ua, повідомляє Оbozrevatel. При цьому більшість високооплачуваних професій пов'язані з інформаційними технологіями.
Топ самих високооплачуваних вакансій:
Большинство украинских специалистов на рынке геймдева (разработка игр) работают в офисе (66,27%), а их медианный заработок составляет $1,7 тыс. Сотрудники, которые совмещают офисную и удаленную работу, зарабатывают $1,8 тыс. (16,19%). У удаленщиков самый низкий доход – $1,3 тыс. (17,54%).
Як зазначає Держстат, найвищий рівень середньої заробітної плати у 2019 році був у працівників авіатранспорту.
Топ-3 сектори діяльності за розміром зарплат в Україні у 2019 році:
В Киеве транспорт и логистика - самая высокооплачиваемая рабочая сфера. А вот для домашнего персонала зарплаты упали существенно - на 30%. Почти каждая четвертая вакансия приходится на сферу торговли. Кого искали работодатели и кому готовы были платить больше во втором полугодии 2019-го, выяснили аналитики сервиса OLX Работа.
Рейтинг зарплат рабочих сфер в Киеве:
Сотрудники Министерства финансов рассказали, представители каких профессий в Украине имеют самые большие заработные платы.
По словам специалистов, на первом месте с самый высоким уровнем доходов – представители сферы информации и коммуникации.
По состоянию на апрель текущего года средняя зарплата в данной отрасли составила 20516 гривен. Это на 30,6% больше, чем год назад.
На втором месте - финансовая и страховая сферы деятельности.
В прошлом году в Украине была поднята зарплата 50% работающим гражданам, об этом свидетельствуют данные опроса, проведенного кадровым порталом HeadHunter Украина. При этом еще 27% респондентов заявили, что в их компаниях подняли зарплату лишь тем, кто выполнил план работы.
Двум процентам сотрудников украинских компаний зарплата была понижена.
Повышение зарплат произошло в пределах 5-50%. Причем повышение произошло в широком спектре профессий.
Так, за даними Держстатистики, у січні найвищі зарплати отримували працівники в Києві (13 721 гривня), на Донеччині (10 045 гривень) і Дніпропетровщині (9654 гривні).
Найнижчий рівень середньої зарплати зафіксовано в Чернівецькій області – 6958 гривень, Херсонській – 7139 гривень і Чернігівській – 7184 гривні.
За підсумками січня 2019 року розмір середньої заробітної плати зменшився порівняно з груднем 2018 року на 12,8 %, або на 1350 гривень – до 9223 гривень на місяць.
В Україні під кінець 2018 року рівень зарплат зріс в середньому на 10%, а кількість пропозицій для працевлаштування, навпаки, скоротилася.
Такі дані містяться в звіті аналізу ринку праці від великого порталу з пошуку вакансій OLX Робота.
На сьогодні триває кампанія перевірок бізнесу на предмет заробітної плати в конвертах та нелегально працевлаштованих робітників.
Сфера продовольчого рітейлу (супермаркети) – одна з тих, що активно розвиваються. Середня заробітна плата по галузі становить 9,5 тис грн. Однак є і аутсайдери.
За результатами проведеного аналізу серед рітейлерів, які обслуговуються в Офісі великих платників ДФС, було виявлено таких, що виплачують мінімальну заробітну плату у розмірі 3-4 тис грн на місяць.
За версією Офісу великих платників ДФС такими є:
Розміщення матеріалів та реклами
на сайті "ПОРАДИ ЮРИСТА"