компенсація

Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти російської федерації: деталі

Дата: 27.06.2022 21:37

Український бізнесмен, засновник і акціонер групи System Capital Management (SCM) Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти російської федерації щодо вжиття термінових заходів і компенсації збитків у зв’язку з блокадою, мародерством, знищенням і перенаправленням потоків зернових і металів із боку росії.

Про деталі розповіли у SCM.

Бізнесмен заявив про подання позову щодо компенсації за грубі порушення його прав власності під час неспровокованої воєнної агресії росії проти України.

Відшкодування збитків від дій агресора: що потрібно знати бізнесу

Дата: 26.06.2022 09:08

20 березня Кабмін України своєю постановою затвердив Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії РФ. Цим Порядком було визначено напрями та критерії, за якими розроблятимуться методики встановлення таких збитків.

Крім того, у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт «Про компенсацію за майно, втрачене, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії Російської Федерації та справедливий розподіл репарацій» №7237 від 31.03.2022, в якому пропонується надати право на компенсацію юридичним особам, що зазнали збитків від війни.

Фіксування пошкоджень: цілі та нюанси або з чого почати

Дата: 23.06.2022 16:27

Сьогодні велика кількість підприємств стикнулися з пошкодженнями, а подекуди зі знищенням виробничих потужностей. І постає велике глобальне питання – що робити, як отримати компенсацію, як проінформувати різні структури про настання таких складних обставин. Поступово з’являється різна інформація і в мережі, але вона досить розрізнена та не дає розуміння ситуації для формування певного алгоритму.

Якщо зібрати все до купи, то можна виділити перелік певних напрямків діяльності та перелік документів, які знадобляться для такої роботи.

Що потрібно зробити до того, як почати конфісковувати майно колаборантів та пособників росії

Дата: 01.06.2022 10:46

Останнім часом вже прийнята низка законопроектів які дозволяють конфісковувати майно та активи осіб що підпали під санкції та колаборантів. Однак, що далі буде відбуватись з цими активами і як їх використати до кінця не врегульовано.

Докладніше про це Ви дізнаєтесь із відео.

Немного о праве от Ростислава Кравца

Надання безкоштовної правової допомоги постраждалим від дій російських окупантів

Дата: 10.05.2022 08:55

Інформація для постраждалих.

Надання безкоштовної правової допомоги та представництво в судах у справах щодо відшкодування шкоди, завданої воєнними злочинами рашистів (наприклад, пошкодження або руйнація майна, моральна шкода).

Детальніше на сайті проєкту https://www.ehrgroup.net

Інформація для правників.

Пошкодження майна підприємства під час війни: чи варто розраховувати на відшкодування та як підтвердити втрати?

Дата: 04.04.2022 14:18

Російська військова агресія проти України завдала українському народу неабияких втрат: руйнування інфраструктури, знищення культурної спадщини, загибель військових та цивільного населення, пошкодження житла.

Звичайно, ніщо не можна порівняти з втратою близьких людей, проте саме з поваги до пам'яті загиблих, завдяки яким ми продовжуємо жити, потрібно думати про відбудову нашої держави після перемоги.

Українці зможуть повідомити у Дії про зруйновані війною будинки: для чого це потрібно робити?

Дата: 28.03.2022 12:43

Уряд збиратиме інформацію про пошкоджену та знищену внаслідок війни нерухомість українців через портал та застосунок Дія. Робитиметься це з метою підрахунку збитків та розрахунку обсягу коштів, необхідного для відновлення країни.

Про це у своєму Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає OBOZREVATEL.

Відповідну постанову уряд прийняв 26 березня, а чинності вона набере за тиждень.

Нетверезий пішохід, якого збило авто, заплатить водієві компенсацію - рішення суду

Дата: 24.11.2021 23:09

Пішохід, якого збив автомобіль, виплатить водієві 44 тис. грн. Суд визнав, що під час ДТП він перебував у нетверезому стані та порушив правила дорожнього руху.

Як пише OBOZREVATEL з посиланням на рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, аварія сталася ще 19 грудня 2020 року. Тоді чоловік у нетверезому стані перетинав дорогу пішохідним переходом на заборонений сигнал світлофора.

Суд зобов'язав Інстаграм-блогершу виплатити замовнику 250 000 грн за невиконання домовленостей

Дата: 19.10.2021 18:56

Instagram-блогерка повинна виплатити замовниці чверть мільйона гривень штрафу за те, що не змогла залучити до акаунтів обумовленої кількості підписників. 

Відповідне рішення виніс Господарський суд Києва 9 вересня.

dev.ua розповідає обставини справи. 

 

Підписка на компенсація