компенсація

Міжнародний Реєстр збитків на порталі Дія: більше можливостей для користувачів

Дата: 21.05.2024 20:35

Українці, чиї домівки постраждали від російської агресії, тепер можуть повідомити в міжнародний Реєстр збитків про пошкоджене чи знищене майно на порталі Дія. Раніше сервіс був доступний тільки в застосунку Дія.

Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини, - повідомляє Мінцифра.

Подати заяви можна в кілька кліків з комп’ютера чи смартфона через:

Компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО: яка сума компенсації та як отримати?

Дата: 06.04.2024 20:25

Роботодавці можуть отримати від держави компенсацію витрат на оплату праці працевлаштованих за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація здійснюється у розмірі фактичних витрат на оплату праці такої особи, але не більше двох мінімальних заробітних плат (16 тисяч гривень).

Тривалість такої компенсації становить 6 місяців для осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні 12 місяців, за кожен непарний місяць. Умова – збереження гарантій зайнятості ВПО протягом періоду, що перевищує тривалість виплати удвічі.

Розпочався прийом заявок до Реєстру збитків для України: який порядком подачі заяв

Дата: 03.04.2024 11:57

На сайті Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України (RD4U), оголошено про відкриття прийому заяв про відшкодування збитків, спричинених російською агресією.

Реєстр збитків є єдиним міжнародним інструментом для фіксації шкоди, завданої внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну. А також – першим компонентом компенсаційного механізму, метою якого є забезпечення репарацій для постраждалих від війни.

Реєстр прийматиме заяви від людей, бізнесу та держави Україна стосовно понад 40 категорій шкоди.

Запрацював перший етап подання заяв у міжнародний Реєстр збитків у Дії: можна повідомляти про пошкоджене чи знищене майно

Дата: 02.04.2024 15:00

Якщо ваша домівка постраждала від російської агресії вже можна подавати заяву про відшкодування в міжнародний Реєстр збитків в застосунку Дія.

Про це повідомили в Мінцифри.

"Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій. Цей процес є досить тривалим, тому разом з Мінʼюстом і партнерами працюємо над пришвидшенням запуску механізму компенсацій" - зазначають у відомстві.

На першому етапі можна повідомити про пошкодження чи руйнування:

Запрацював офіційний вебсайт міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України

Дата: 05.03.2024 22:49

Запрацював офіційний вебсайт міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією рф проти України, який створено Резолюцією Комітету Міністрів Ради Європи про створення Розширеної часткової угоди стосовно реєстру збитків, завданих агресією росії проти України.

Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

Як роботодавцю отримати компенсацію за створення нових робочих місць?

Дата: 30.01.2024 10:25

1 січня набрав чинності Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця, затверджений Постановою Кабміну №338 від 18 квітня 2023 р.

Кабмін вніс зміни до Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна

Дата: 16.01.2024 18:39

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна.

Про це повідомляє постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

Зокрема, у відповідному Порядку:

Збільшено компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО та ВПО з інвалідністю

Дата: 30.12.2023 18:55

Уряд збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Таке рішення прийнято Кабміном України 27 грудня.

Військові можуть самі визначати, хто отримає компенсацію у разі їхньої смерті - підписано відповідний Закон

Дата: 29.12.2023 15:07

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який розширює перелік осіб, що мають право на отримання одноразової грошової допомоги членам сім'ї загиблого військовослужбовця.

Про це зазначається у картці законопроєкту № 9226 на сайті парламенту.

Суд у Великобританії визнав рішення Гаазького арбітражу щодо компенсації Нафтогазу $5 млрд за захоплені активи в Криму

Дата: 19.12.2023 18:25

НАК "Нафтогаз України" та ще п’ять компаній Групи Нафтогаз отримали наказ Високого суду юстиції Англії та Уельсу про визнання арбітражного рішення щодо відшкодування Нафтогазу збитків (з відсотками) у розмірі 5 млрд доларів США.

Наказ винесений судом 5 грудня 2023 року, повідомили в НАК "Нафтогаз України".

Підписка на компенсація